سرورهای ابری امارات متحده عربی

سرورهای پینگ پایین خاورمیانه

دبی

سرور امارات dubai server

سرورهای ابری امارات یکی از بهترین سرورهای خاورمیانه است که فاصله ی کمی تا ایران دارد . دیتاسنترهای ارائه دهنده ی سرور امارات در شهر دبی قرار گرفته اند که از کیفیت فناوری بسیار بالایی برخوردار هستند. همه ی ما از این واقعیت آگاهیم که بهتر است میزبانی کاربران در همان منطقه ای باشد که کاربران شما قرار دارند تا عملکرد بالاتری برای آنان ایجادشود. پس اگر مخاطبین شما در خاورمیانه قرار دارند، سرورهای ابری امارات یکی از پیشنهادات مناسب برای شماست.

پکیج‌های سرور دبی

VPS امارات از دیتاسنترهای BuzinesswareAlibaba cloud ECS M247 Amazon AWS 

دیتاسنترسیستم عاملپنلرمهستهفضاترافیک
image_2023-10-14_100610761Mikrotik-chr-minLightNode 1۲ گیگ۱ هسته۵۰ گیگ هارد SSD۱ ترابایتسفارش
oneproviderlinux-01n-01C1M0۵۱۲ مگابایت۱ هسته۲۰ گیگ هارد۵۰۰ گیگابایت ترافیکسفارش
logo_blue-01linux-01n-01bKVM 512۵۱۲ مگابایت۱ هسته۶ گیگ هارد HDDنامحدود/پورت ۱ گیگابیتسفارش
m247linux-windows-01Starter۱ گیگابایت۱ هسته۲۵ گیگ هارد۲ ترابایتسفارش
alibaba-cloud-n-01linux-01n-01ECS.N1.SMALL۲ گیگ۱ هسته۲۰ گیگ هاردنامحدود/پورت ۱ مگابیتسفارش
aws-amazon-logo-01linux-01n-01t3.nano۵۱۲ مگابایت۱ هسته۸ گیگ هارد۱۰۰ گیگسفارش

برای خریداری پلن با ظرفیت های بیشتر به فروشگاه ما مراجعه کنید.

یکی از دیتاسنترهای ارائه دهنده ی سرور امارات ، علی بابا کلود است. Alibaba Cloud ECS بالاترین تعهد SLA در میان برترین ارائه دهندگان ابر در سراسر جهان را داراست که در حال حاضر از بزرگترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی جهان مانند Taobao و Tmall پشتیبانی می کند و با دانشمندان آکادمی DAMO برای پیش بینی دقیق ، پیشگیری و کاهش مسائل زیرساختی بدون تأثیر بر مشتریان ، همکاری می کند.

می توانید هم سرور سطح پایین و هم سرورهای سطح بالا را در سرور دبی امتحان کنید و موارد مورد نیاز برای مشاغل یا امور شخصی ، با بهترین فناوری و عملکرد ، برای کسانی که می خواهند کسب و کار موفقی داشته باشند را در بر دارد. buzinessware یکی دیگر از دیتاسنتر های ارائه دهنده ی سرور امارات است . این بستر کنترل و انعطاف پذیری گسترده ای را برای سیستم های میزبانی فراهم می کند. UAE-IX یک پلت فرم تبادل ترافیک اینترنتی است که جزء بهترین شبکه های جهانی و بالاترین اپراتور در منطقه ی GCC است. buzinessware که در UAE-IX عضو است توانسته سریع ترین مسیر یعنی کمترین تأخیر را در مناطق مختلف ارائه دهد.

ویژگی های سرور امارات

حفاظت از DDoS

۲ لایه حفاظتی DDoS و On Premise همراه با ۷ مرکز داده اسکرابر در سراسر جهان با ظرفیت کل ۴۰ گیگابیت بر ثانیه ادغام شده‌اند. نظارت ۲۴ ساعت هفته از ترافیک ورودی با قابلیت سوئیچینگ خودکار جهت هدایت مجدد ترافیک برای این مراکز داده

امنیت سرور

همه سرورهای فیزیکی یا مجازی با فایروال های داخلی تعبیه شده اند. از سرورهای مجازی برای جلوگیری از دسترسی مستقیم به اینترنت در محیط NAT استفاده می شود. DNAT و SNAT دسترسی دو طرفه را از طریق اینترنت مدیریت شده با استفاده از گروه های امنیتی فراهم می کنند.

پیشگیری از نفوذ

تشخیص داخلی دستگاه NSA برای فرآیند IPS و IDS با تیم اختصاصی که تمام آلارم ها را کنترل می کند و داده های قرنطینه ای را آزمایش می کند تا از قانونی بودن ترافیک اطمینان حاصل کند.

قابلیت ارتجاعی

قابلیت ارتجاعی یکی از مزایای اصلی رایانش ابری است. سرورهای علی بابا Alibaba Cloud محاسبات ، ذخیره سازی ، شبکه سازی و برنامه ریزی معماری تجاری را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد در صورت لزوم کسب و کار خود را ترکیب کنید.

دسترسی بالا

سرورهای علی بابا برای اطمینان مشتریان خود برای بالا بردن اعتبارداده‌ها و در دسترس بودن زیرساخت‌های رایانش ابری و ECS ، استانداردهای دقیق تر IDC ، استانداردهای دسترسی سرور و استانداردهای O&M را اتخاذ می کرده است.

امنیت

سرورهای علی بابا Alibaba Cloud مجوزهای بین المللی امنیت اطلاعات مانند ISO 27001 و MTCS را دریافت کرده است که مستلزم محرمانه بودن اطلاعات کاربر، داده‌های کاربر و همچنین محافظت از حریم خصوصی کاربر است.

سرویس میکروتیک با لوکیشن دبی و سرور ابری امارات قابل ارائه است.

فاصله ایران تا سرور امارات

موقعیت سرور ابری امارات نسبت به کشورهای اطراف خلیج فارس یک نقطه مناسب برای راه اندازی کسب کار در این منطقه است. پینگ کم ایران تا دبی باعث شده بسیاری از گیمرها برای برخی از بازی‌هایی که دیتاسنتر آن ها در خاورمیانه قرار دارند، از سرور دبی استفاده کنند. همچنین قیمت مناسب VPS دبی یکی دیگر از ویژگی های مهم سرور ابری امارات است.

سرور امارات-سرور دبی

سیستم‌عامل‌های موجود برای نصب خودکار بر روی سرورهای ابری امارات

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید

Aliyun Linux
Aliyun Linux
Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

سرورهای امارات برای چه کارهایی مناسب است؟

از مهمترین کاربرد های سرور امارات استفاده در زمینه ی پی پال ، میکروتیک ، کاهش پینگ و سرور گیم است . شما باید نسبت به نیازتان پلن مورد نظر را تهیه کنید.

پینگ سرور امارات چند است؟

پینگ سرورهای امارات تا ایران حداقل ۴۵ms هستند.

آیا سرور امارات برای بازی های آنلاین مناسب است؟

سرورهای امارات به دلیل نزدیکی به ایران پینگ پایینی دارد و برای بسیاری از بازی‌هایی که دیتاسنتر خود را در امارات ایجاد کرده اند ولی ایران را تحریم کرده‌اند مناسب است.

سفارش سرور امارات

در صورت نیاز به مشاوره با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید

ثبت نامتماس با ما