سرور ویندوز

شرکت تجارت پایدار ایرانیان این افتخار را دارد که سرورهای ویندوز خود را از دیتاسنترهای ایران و مطرح دنیا اعم از Amazon , DigitalOcean , hetzner , Alibaba , OVH , pq.hosting و دیگر دیتاسنترها ارائه دهد
سرور ایرانسرورهای گرافیکی
خرید سرور مجازی ویندوز VPS
خرید سرور مجازی ویندوز VPS

سرور مجازی ویندوز

سرور مجازی ویندوز یک سرور مجازی با سیستم عامل قدرتمند مایکروسافت ویندوز سرور می باشد که دسترسی کامل جهت اعمال هر موردی بر روی این سرورها برای شما فراهم شده است. بدین ترتیب با پرداخت هزینه کمتری نسبت به یک سرور اختصاصی، یک سرور با مجازی ساز قوی به همراه منابع سخت افزاری خواهید داشت که می توانید نسخه سیستم عامل ویندوز سرور مورد نظرتان را روی آن نصب کرده و با دسترسی admin به سرور متصل شوید و بدون محدودیت پروژه های خود را مدیریت نمایید.

سرورهای ویندوز

سرورهای ویندوز

با سرورهای ویندوز از اقصي نقاط جهان به تمام ویژگی‌هایی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید
دیتاسنترسیستم عاملرمهستهفضا
تجارت پایدار ایرانیانwindows-010ne-01۱ گیگ۱ هسته۳۵ گیگ هاردسفارش
Logo_Hetznerwindows-010ne-01۲ گیگ۱ هسته۲۰ گیگ هارد NVMeسفارش
Logo_Hetznerwindows-010ne-01۲ گیگ۲ هسته۴۰ گیگ هارد NVMeسفارش
alibaba-cloud-n-01windows-010ne-01۱ گیگ۱ هسته۲۰ گیگ هارد SSDسفارش
vpsserver-NEW LOGOwindows-010ne-01۱ گیگ۱ هسته۲۵ گیگ هارد NVMe/SSDسفارش
alibaba-cloud-n-01windows-010ne-01۲ گیگ۱ هسته۴۰ گیگ هارد SSDسفارش
aws-amazon-logo-01windows-010ne-01۱ گیگ۱ هسته۴۰ گیگ هارد SSDسفارش
logo pq hostingwindows-010ne-01۱ گیگ۱ هسته۱۵ گیگ هارد SSDسفارش
aws-amazon-logo-01windows-010ne-01۲ گیگ۱ هسته۶۰ گیگ هارد SSDسفارش

ورژن‌های متنوع

سرورهای مجازی ویندوز با نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۸، ۲۰۱۲، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ قابل ارائه می باشند. بر حسب نیاز خود و برنامه ای که بر روی سرور اجرا خواهید کرد می توانید سرور مجازی ویندوز خود را در موقعیت‌های متنوع جهان ارائه دهد. سرورهای مجازی ویندوز شرکت تجارت پایدار ایرانیان در پلن‌های مختلف و دیتاسنترهای مختلف ارائه داده می شوند که بر اساس میزان منابع مورد نیاز خود و موقعیتی که برای سرور درنظر دارید می توانید به دلخواه در کدام از پلن‌های مورد نیاز خود را استفاده نمایید.

خرید سرور مجازی ویندوز VPS
خرید سرور مجازی ویندوز VPS

مزیت

سرورهای ویندوز داخلی شرکت تجارت پایدار ایرانیان علاوه بر دسترسی از طریق ریموت، دسترسی vnc نیز از داخل پنل کاربری جهت مدیریت سرور را به شما می‌دهد، همچنین پس از آماده سازی و ارائه سرور، امکان Reboot ( ری استارت سیستم عامل ویندوز سرور)  Rebuild (نصب مجدد سیستم عامل ویندوز سرور) و مهم‌ترین قسمت آن ارائه منابع سخت افزاری به صورت کاملا سفارشی را به شما عزیزان می‌دهد.

همچنین این شرکت افتخار این را دارد که نماینده بسیاری از ارائه دهندگان مطرح سرور در جهان از جمله Amazon Web Services , Alibaba Cloud , Hetzner , DigitalOcean , OVH , pq.hosting و VPS Server می‌باشد.

سوالات متداول

بعد از سفارش چقدر زمان برای فعال سازی سرور مورد نیاز است؟

سرورهای VPS ویندوز ایران بلافاصله بعد از سفارش آماده استفاده هستند و سرورهای خارجی ۱ الی ۲۴ ساعت زمان فعالسازی نیاز دارند.

آیا سرورهای مجازی ویندوز قابل ارتقا هستند؟

سرورهای داخلی ایران امکان سخت افزاری را دارند ولی سرورهای خارجی نیاز به هماهنگی با دیتاسنتر ارائه دهنده دارند.

برای شروع آماده‌ای؟

ساخت اکانت جدید