برندسازی - branding

برند Brand چیست ؟

روش بازاریابی ایجاد یک نام ، نماد یا طرح است که یک محصول را از سایر محصولات (به منظور جلب توجه مردم و تمایل به خرید آن) متمایز می کند و در شناسایی یک شرکت یا محصول از سایر موارد مشابه به مخاطب کمک می‌کند. 

کاپفرر در کتاب مدیریت برند خود این چنین می گوید :

 چیزی که مشتریان جدید را جذب شما می‌کند و مشتریان قدیمی را برایتان نگه می‌دارد، برند شماست.

برند تنها داشتن یک نام تجاری نیست ، برند مستلزم داشتن یک برنامه خوب و استراتژیک است

چرا به برند نیاز داریم؟

برندسازی مهم است زیرا نه تنها چیزی است که باعث می شود در خاطر مصرف کنندگان بمانید، بلکه به مشتریان و مخاطبان شما این امکان را می دهد که بدانند از شرکت شما و آنچه که ارائه می دهید، چه انتظاری دارند و شما (خدمات شما) را از رقبا متمایز می کند. نام تجاری فراتر از یک لوگو یا عنصر گرافیکی است. وقتی به نام تجاری خود فکر می کنید، باید بتوانید به کل تجربه مشتری خود فکر کنید از جمله لوگو ، وب سایت ، تجربیات رسانه های اجتماعی ، نحوه پاسخگویی به تلفن و نحوه برخورد مشتریان با کارکنان شما و … .

برندسازی - branding

راهکارها و استراتژی های مهم در زمینه برندینگ

ثبت برند

همانطور که گفتیم هر کسب و کار نیازمند برند برای شناساندن خود به مردم است. برای اینکه برند و نام تجاری کسب و کار شما به رسمیت شناخته شود و بتوانید به صورت قانونی از آن استفاده کنید باید برند خود را ثبت کنید. برند شما نباید تکراری باشد و باید دارای یک نشان تجاری (لوگو) باشد. ثبت برند مراحل و قوانین خاصی دارد که شما باید برای ثبت نام تجاری خود به متخصصین این حوزه مراجعه کنید. هنگان ثبت برند ارائه ی لوگوی شرکت الزامی است. تیم ما با داشتن گروه حرفه ای و متخصص در این امر توانسته بیش از ۱۵۰ برند ثبت کند و اعتماد مشتریان خود را جلب کرده است.

ما آماده ی ارائه ی خدمات به شما هستیم با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برند شما را به ثبت برسانیم.

ثبت در خواست
طراحی گرافیکی-graphic design

Graphic Design

طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی یک هنری است که در آن متخصصان محتوای تصویری برای انتقال پیام ها ایجاد می کنند و چیزی فراتر از ظاهر است و برای ایجاد ظاهری زیبا بسیار پراهمیت است که اهمیت آن اغلب دست کم گرفته می شود. طراحی گرافیک خوب می تواند مزایای تجاری زیادی را به همراه داشته باشد و در جلب توجه و تشویق مخاطبان در انتخاب برند شما موثر باشد.

هنگامی که از طراحی گرافیکی به طور حرفه ای استفاده می شود ، می توان بازاریابی و پیام رسانی شرکت شما را از طریق ارتباطات بصری تقویت کرد و به آن قدرت بیشتری برای اطلاع رسانی ، آموزش یا ترغیب مخاطبان داد.

3D Design

طراحی سه بعدی

مدل سازی سه بعدی فرآیند استفاده از نرم افزار برای ایجاد یک نمایش از یک شی یا شکل سه بعدی است. در صنایع فیلم، تلویزیون، بازی های ویدئویی، معماری، ساخت و ساز، توسعه محصول، علوم و صنایع پزشکی همگی از مدل های سه بعدی برای تجسم، شبیه سازی و ارائه طرح های گرافیکی استفاده می کنند.

مدل سازی سه بعدی چگونه کار می کند؟

هنرمند با تولید یک طرح سه بعدی اولیه مانند صفحه، مکعب، استوانه یا کره که هر کدام از چند ضلعی های متعددی تشکیل شده اند، شروع می کند. سپس این شیء با استفاده از ابزارهای مدلسازی مختلف برای تعریف شکل جدید توسعه می یابد. گردش کار شامل افزودن رئوس، تنظیم محل قرارگیری آنها و دستکاری مش شیء و تقسیم چند ضلعی های آن با هدف ایجاد یک شی سه بعدی جدید است.

همین حالا برای ثبت سفارشات خودتون با ما تماس بگیرین

تماس با ما