سرور گیم

G.A.M.E S.E.R.V.E.R

بازی‌های نسل بعدی استودیوهای بازی را به سمت ارتقای عملکرد شبکه و خدمات سوق می‌دهند تا تجربه پخش کننده با کیفیت بالا را ارائه دهند. راه حل های سرور بازی با توسعه بازی چابک، توزیع امن و سریع جهانی و عملیات مقرون به صرفه، به کسب و کار شما قدرت می بخشد.

مزایای سرور بازی

بازی ضد DDoS

راه حل بازی Anti-DDoS که با تمام سرورهای اختصاصی بازی ارائه می شود، کارآمدترین و قوی ترین در بازار است. هدف آن جلوگیری از هر گونه خرابی برای خدمات شما است. برخلاف راه‌حل‌های استاندارد، با ترافیک UDP با ترافیک ورودی و خروجی بررسی می‌شود. برای بهینه سازی بیشتر حفاظت، می توان از پروفایل های مخصوص بازی نیز استفاده کرد.

توسعه بازی مقرون به صرفه

صرفه جویی در هزینه ها و زمان توسعه بازی با پایگاه داده های ابری بسیار مقیاس پذیر، سرویس انتقال داده قابل اعتماد و با سرعت بالا، برگشت داده های بازی چابک، و خدمات رندر از راه دور با کارایی بالا.

زیر ساخت با کیفیت بالا

سرورهای بازی ما از ۱ گیگابیت تا ۱۵۰ ترابایت بر ثانیه پهنای باند دارند تا ترافیک را بدون به خطر انداختن در دسترس بودن سرویس پردازش کنند. با مراکز داده مستقر در سرتاسر جهان، می‌توانید سرورهایی را که نزدیک‌ترین آنها به محل استقرار گیمرهایتان است، با کمترین تأخیر ممکن اجاره کنید.

سرویس بازی شخصی

با عملکردها و خدمات غنی شده مرتبط با بازی مانند چت صوتی در بازی، پخش زنده HD و امور مالی بازی بر اساس فناوری بلاک چین، نیازهای متفاوت بازیکن را برآورده کنید.

پلن های سرور اختصاصی بازی

دیتاسنترسیستم عاملپلنرمهستهنوع هاردترافیک
OVH-01linux-0Rise-GAME-132 گیگ تا 64 گیگAMD Ryzen 5 3600X - 6c/12t - 3.8 GHz/4.4 GHzSSD NVMe 250Mbpsتماس بگیرید
OVH-01linux-0Rise-GAME-264 گیگ تا 128 گیگAMD Ryzen 7 3800X - 8c/16t - 3.9 GHz/4.5 GHzSSD NVMe 250Mbpsتماس بگیرید
OVH-01linux-0Game-132 گیگ تا 64 گیگAMD Ryzen 5 5600X - 6c/12t - 3.7 GHz/4.6 GHzSSD NVMe , HDD SATA 250Mbpsتماس بگیرید
OVH-01linux-0Game-264 گیگ تا 128 گیگAMD Ryzen 7 5800X - 8c/16t - 3.8 GHz/4.7 GHzSSD NVMe , HDD SATA 250Mbpsتماس بگیرید
logo g-corelinux-0164 گیگ تا 512 گیگ2xSilver-4214SSDنامحدودتماس بگیرید
logo g-corelinux-02128 گیگ2xSilver-4116SSDنامحدودتماس بگیرید
logo g-corelinux-0332 گیگ تا 64 گیگE-2236SSDنامحدودتماس بگیرید
logo g-corelinux-0432 گیگ تا 384 گیگ2xSilver-4114SSDنامحدودتماس بگیرید
trabia-01linux-0132 گیگ Intel Core i3 Sandy BridgeSSD , HDDنامحدودتماس بگیرید
trabia-01linux-0216 گیگ Intel Core i5 Sandy BridgeSSD , HDDنامحدودتماس بگیرید
trabia-01linux-0332 گیگIntel Core i7 Ivy BridgeSSD , HDDنامحدودتماس بگیرید
trabia-01linux-04128 گیگIntel Core i9 Coffee LakeSSD , HDDنامحدودتماس بگیرید

بهترین راه حل برای میزبانی بازی

بر اساس پلتفرم AMD Ryzen، سرورهای ما تجربه بازی باورنکردنی را در اختیار کاربران شما قرار می دهند. آنها می توانند بدون محدودیت عملکرد یا ثبات بازی کنند، ایجاد کنند و به اشتراک بگذارند. سیستم حفاظت ضد DDoS سرور ها به طور مداوم بهینه شده است تا با آخرین نسخه های منتشر شده بازی های ویدیویی همراه باشد.

امکانات

آدرس های IPv4 و IPv6

هر سرور یک آدرس IPv4 عمومی و یک محدوده آدرس IPv6 دارد. به عنوان یک گزینه، می توانید آدرس های IPv4 اضافی را برای سرور اختصاصی خود اجاره کنید (تا ۲۵۶ در هر دستگاه).

محافظت از بازی ضد DDoS

بازی های ویدئویی و ورزش های الکترونیکی یکی از محبوب ترین اهداف برای حملات DDoS است. برای پلتفرم های میزبانی ضروری است که بتوانند این تهدیدات مکرر و عظیم را کاهش دهند.

توافقنامه سطح خدمات – ۹۹٫۹۰٪

همه سرورهای این محدوده دارای SLA 99.90٪ هستند که به شما بالاترین دسترسی را برای برنامه های خود می دهد.

پشتیبان گیری از فضای ذخیره سازی

هر سرور اختصاصی یک فضای ذخیره سازی رایگان ۵۰۰ گیگابایتی، مستقل از سرور، برای ذخیره داده های شما دارد.

شتاب دادن به نوآوری های بازی

سرورهای جهانی بازی

توسعه و عملیات بازی در مراحل و مقیاس‌های مختلف با استقرار سفارشی بر اساس عواملی مانند توزیع جغرافیایی بازیکنان در مناطق کلیدی، حساسیت به تأخیر شبکه و استراتژی‌های سازگاری داده پشتیبانی می‌کند.

معماری با همزمانی بالا

لود بالانسر با توزیع ترافیک شبکه در میان گروه‌های سرورهای پشتیبان در لایه ۴ و پشتیبانی از مقیاس‌بندی خودکار در لایه ۷، در حالی که تأخیر شبکه کم را حفظ می‌کند، در دسترس بودن بازی‌ها و وب‌سایت‌ها در هنگام افزایش ترافیک را تضمین می‌کند. راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر پایگاه داده ابری ما برای بازی، از عملیات همزمان داده با حجم بالا با کاهش سریع پایگاه داده و به‌روزرسانی‌های داده با تأخیر کم پشتیبانی می‌کنند.

چت صوتی درون بازی

ارتباطات Real-Time (RTC) خدمات صوتی با کیفیت بالا و تاخیر کم را با پوشش کامل شبکه برای چت صوتی درون بازی بر اساس قابلیت هایی مانند Audio 3A حرفه ای و بهینه سازی برای محیط های شبکه ضعیف ارائه می دهد. از تعامل صوتی/تصویری چند نفره یا صوتی خالص در بازی های موبایل برای چت صوتی واضح در زمان واقعی پشتیبانی می کند.

رندر سه بعدی بلادرنگ

می‌توانید کارهای مختلف رندر سه‌بعدی را در زمان واقعی با راه‌حل رندر از راه دور ما انجام دهید که به‌طور خودکار نمونه‌های ECS و EGPU مبتنی بر سناریو را بر اساس بار کاری مقیاس‌بندی می‌کند، توان محاسباتی را با قدرت محاسبات با کارایی بالا الاستیک (E-HPC) بهبود می‌بخشد و ادغام می‌کند.

شبکه تحویل محتوا

 CDN و Dynamic Route for Content Delivery Network (DCDN) به شما کمک می کند تا بر اساس شبکه CDN با پهنای باند ۱۵۰ ترابایت بر ثانیه و ۲۸۰۰+ گره در شش قاره، تحویل محتوا به کاربران جهانی را تسریع کنید. از ISP های اصلی در سراسر جهان پشتیبانی می کند، زمان پاسخگویی را به میلی ثانیه کاهش می دهد و از یک شبکه اصلی با کارت شبکه های ۱۰-GE و حافظه SSD بهره می برد تا از تحویل روان محتوا اطمینان حاصل کند.

امنیت ترافیک بازی

GameShield به طور موثر از سرورها و شبکه های بازی شما در برابر حملات TCP CC دفاع می کند و از حملات DDoS سطح Tb با معماری چند سطحی بازیابی فاجعه و سیستم مدیریت ریسک جلوگیری می کند. GameShield ارسال پرس و جو مبتنی بر SDK را در عرض چند ثانیه و شتاب BGP مبتنی بر هشت ISP را فعال می کند تا تجربه بازی بهینه را تضمین کند.

شتاب بازی

محصولات شتاب شبکه برای مراحل مختلف تجارت بازی شما ارائه می شود. می‌توانید طرح‌های Elastic IP Address را برای ارائه اتصالات با تأخیر کم برای بازیکنان در مناطق مختلف در داخل و خارج انتخاب کنید، یا از شتاب دهنده جهانی ما برای سرعت بخشیدن به انتقال داده، تثبیت پهنای باند و فعال کردن قابلیت اطمینان بالا برای بازی‌های در مقیاس جهانی استفاده کنید.

احراز هویت

 ZOLOZ Real ID به شما کمک می کند هویت بازیکن را با یک الگوریتم پیشرو، اختصاصی و ضد جعل جهانی که استانداردهای امنیت اطلاعات بین المللی را رعایت می کند، تأیید کنید. اصالت شناسه را با بررسی های زنده بودن بر اساس مدل های غنی هوش مصنوعی و موتورهای ریسک تأیید می کند. شما می توانید ZOLOZ Real ID را از طریق SDK، API یا دسترسی H5 موبایل به بازی های خود ادغام کنید.

ادغام سرور بازی

راه‌حل‌های پایگاه داده ابری ما برای بازی از ادغام سرورهای پایگاه‌های داده محبوب با انتقال داده تا حداکثر ۷۰ مگابیت بر ثانیه و ۲۰۰۰۰۰ TPS در ساعات اوج مصرف پشتیبانی می‌کنند. شما می‌توانید از یکپارچگی و دقت داده‌ها با throttling، اعتبارسنجی داده‌ها ۲۴/۷ و failover در طول انتقال داده‌ها بدون تأثیر بر عملیات تجاری اطمینان حاصل کنید و تضادهای احتمالی بین داده‌های پخش‌کننده را شناسایی کنید تا انطباق کامل با منطق تجاری پس از ادغام سرور را تضمین کنید.

پخش زنده بازی

شما می‌توانید خدمات پخش زنده Real-Time HD را با هزینه کم برای گیمرها و مخاطبان از طریق قابلیت‌های رسانه‌ای پیشرفته مانند Transcoding HD باند باریک ارائه دهید که نرخ بیت را تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهد و در عین حال کیفیت ویدیو را حفظ می‌کند. شما می توانید این راه حل را در یک مرحله به کار ببرید تا زمان ورود خود به بازار را افزایش دهید.

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی مجازی پلتفرمی است که می‌تواند به شما کمک کند کمپین‌های بازاریابی را در پلتفرم‌های رسانه‌های پولی رایج جهانی مانند Taobao، Google Ads، YouTube و LinkedIn برای تولید سرنخ، ثبت برنامه و وب‌سایت، ارتقای فروش و موارد دیگر هدایت کنید.

GameFi

می‌توانید با ادغام مقررات مالی با قوانین بازی و توسعه آیتم‌های بازی به‌عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با بلاک‌چین به‌عنوان یک سرویس، محصولات مالی غیرمتمرکز را به بازی تبدیل کنید. کاربران می‌توانند دارایی‌های مالی آنلاین خود را به‌عنوان آیتم‌های بازی مدیریت کنند و در طول بازی مزایا یا جوایزی کسب کنند.

سرور بازی برای کدام بازی ها یا نرم افزارها می تواند استفاده شود؟

نرم افزار Mumble

این نرم افزار رایگان VoIP را روی سرور اختصاصی خود نصب کنید تا در حین بازی از ویژگی های آن بهره مند شوید. این به طور گسترده در سرورهای Minecraft برای تبادل بین بازیکنان استفاده می شود.

برنامه Twitch

Twitch را روی سرور اختصاصی خود پیکربندی کنید تا بازی‌های زنده خود را در حین تعامل با جامعه خود پخش کند.

نرم افزار  TeamSpeak

با چت صوتی TeamSpeak هنگام بازی های چند نفره، در تمرین یا مسابقات، در مقابل حریفان خود پیروز شوید. برای هر بازی که انجمن شما انجام می دهد کانال های چت ایجاد کنید.

بازی  CS:GO/CSS

بازی های خصوصی Counter-Strike: Global Offensive و Counter-Strike Source را روی سرور اختصاصی بازی اجرا کنید. با سرور CS:GO، عملکرد و روان بودن بهینه را برای مسابقات خود دریافت کنید.

بازی  Rust

سرور اختصاصی Rust خود را روی راه حلی از محدوده بازی ما میزبانی کنید تا قدرت و عملکرد خام را دریافت کنید. تا زمانی که ممکن است زنده بمانید.

بازی  Minecraft

محبوب ترین بازی sandbox چند نفره در بازار. سرورهای Minecraft خود را مدیریت کنید و تمام مدهای مورد نیاز خود را اضافه کنید.

بازی  ARK

نقشه‌های پر از دایناسورها را کاوش کنید تا شما را بخورند! روی آموزش آنها برای محافظت از شما و جمع آوری منابع تمرکز کنید – با یک سرور اختصاصی Ark، دیگر نگران کارکرد درست پلت فرم خود نخواهید بود.

بازی  Garry’s Mod

با گستره سرورهای بازی، از موتور منبع Garry’s Mod نهایت استفاده را ببرید. برای جلسات بازی فراموش نشدنی، با سرور Gmod، مدها را آزادانه بسازید.

بازی  Team Fortress

برای جلسات خصوصی بازی آنلاین، می توانید سرورهای Team Fortress خصوصی را به مشتریان خود ارائه دهید.

بازی L4D2

حالت های مختلف بازی Left 4 Dead 2 را در حالت خصوصی، روی سروری که مخصوص بازی آنلاین طراحی شده است، بازی کنید.

سوالات متداول

سرور گیم مناسب چه بازی هایی می باشد؟

سرور گیم مناسب بازی CS:GO/CSS , بازی Rust , بازی Minecraft , بازی ARK , بازی Arma , بازی Team Fortress , بازی L4D2 و … می باشد.

مقاومت سرورها مقابل حملات DDoS به چه صورت می باشد؟

راه حل بازی Anti-DDoS که با تمام سرورهای اختصاصی بازی ارائه می شود، کارآمدترین و قوی ترین در بازار است. هدف آن جلوگیری از هر گونه خرابی برای خدمات شما است. برخلاف راه‌حل‌های استاندارد، با ترافیک UDP با ترافیک ورودی و خروجی بررسی می‌شود. برای بهینه سازی بیشتر حفاظت، می توان از پروفایل های مخصوص بازی نیز استفاده کرد.

کشوره هایی که سرور گیم ارائه می دهند کدامند؟

شما میتوانید سرور گیم بیش از ۲۰ کشور را از جمله فرانسه ، ایتالیا ، آمریکا ، آلمان ، هلند ، انگلیس و … از ما خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر از سرور بازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.