آمازون EC2

ظرفیت محاسبه امن و قابل تغییر مجدد برای پشتیبانی از تقریباً هر بار کاری

آمازون EC2 (Amazon Elastic Compute Cloud) یک وب سرویس است که ظرفیت محاسبه امن و قابل تغییر در ابر را فراهم می کند. این نرم افزار برای سهولت انجام محاسبات ابری در مقیاس وب برای توسعه دهندگان طراحی شده است. رابط سرویس وب ساده Amazon EC2 به شما امکان می دهد تا با حداقل اصطکاک ظرفیت را بدست آورید و آن را پیکربندی کنید. این به شما امکان کنترل کامل منابع محاسباتی شما را می دهد و به شما امکان می دهد در محیط محاسباتی اثبات شده آمازون کار کنید.

آمازون EC2 با انتخاب پردازنده ، فضای ذخیره سازی ، شبکه ، سیستم عامل و مدل خرید ، گسترده ترین و عمیق ترین پلتفرم محاسباتی را ارائه می دهد. ما سریع ترین پردازنده ها را در فضای ابری ارائه می دهیم و تنها ابر با شبکه اترنت ۴۰۰ گیگابیت بر ثانیه هستیم. ما دارای قدرتمندترین نمونه های GPU برای آموزش یادگیری ماشین و حجم کار گرافیک و همچنین کمترین هزینه برای هر استنباط در ابر هستیم. بارهای بیشتر SAP ، HPC ، ماشین یادگیری و ویندوز با AWS بیشتر از هر ابر دیگری است. برای یادگیری موارد جدید با Amazon EC2 اینجا را کلیک کنید.

تقریباً ۴۰۰ مورد برای هر نیاز تجاری

۲۴ منطقه و ۷۷ منطقه در دسترس جهانی است

فقط ارائه دهنده ابری است که از macOS پشتیبانی می کند

انتخاب پردازنده های مبتنی بر Intel ، AMD و Arm

“از ماه مارس ، شاهد افزایش ۲-۳ درصدی حجم بازار هستیم. ما به طور خودکار در هر روز تا ۱۰۰۰۰۰ گره محاسباتی را روشن و خاموش می کنیم. ما نمی توانستیم این افزایش حجم را در مرکز داده داخلی خود کنترل کنیم. “

استیو رندیچ
معاون اجرایی و مدیر ارشد اطلاعات ، FINRA

زیرساخت قابل اطمینان ، مقیاس پذیر ، در صورت تقاضا

 • ظرف چند ساعت و نه چند ساعت ظرفیت را کم یا زیاد کنید
 • تعهد SLA با ۹۹٫۹۹٪ در دسترس بودن برای هر منطقه آمازون EC2. هر منطقه حداقل از ۳ منطقه در دسترس تشکیل شده است

 • مدل AWS Region / AZ توسط گارتنر به عنوان رویکرد توصیه شده برای اجرای برنامه های سازمانی که به قابلیت دسترسی بالا نیاز دارند ، شناخته شده است

محاسبه امن برای برنامه های خود

 • با استفاده از سیستم مجازی سازی سیستم AWS ، نیترو به سخت افزار و نرم افزار اختصاصی بارگیری می شود و سطح حمله را به حداقل می رساند
 • مدل امنیتی Lockdown دسترسی اداری را از بین می برد و احتمال خطای انسانی و دستکاری را از بین می برد
 • AWS از ۸۹ استاندارد امنیتی و گواهینامه های انطباق از جمله PCI-DSS ، HIPAA / HITECH ، FedRAMP ، GDPR ، FIPS 140-2 و NIST 800-171 پشتیبانی می کند ، که به طور معنی داری بیش از سایر ارائه دهندگان ابر است

“ما ابرهای عمومی زیادی را بررسی کردیم اما AWS بالاترین امتیاز را در برابر معیارهای اصلی ما کسب کرد که شامل ثبات ، امنیت و گستردگی خدمات بود.”

لارنس فونگ
راه حل های GM IT ، Cathay Pacific

“ما نمونه های جدید M6g را با استفاده از استاندارد صنعت LMbench و برخی معیارهای جاوا آزمایش کردیم و تا ۵۰٪ پیشرفت نسبت به نمونه های M5 را مشاهده کردیم. ما از معرفی نمونه های Amazon EC2 مبتنی بر AWS Graviton2 هیجان زده هستیم.”

اد هانتر
مدیر سیستم های عامل و عملکرد ، Netflix

گزینه های انعطاف پذیر برای بهینه سازی هزینه

 • با On Demand فقط هزینه محاسبه مورد نیاز خود را پرداخت کنید. با نمونه های مبتنی بر AWS Graviton2 تا ۴۰٪ عملکرد بهتر یا با نمونه های مبتنی بر AMD 10٪ هزینه پایین تر.
 • Amazon EC2 Spot می تواند هزینه ها را تا ۹۰٪ کاهش دهد یا عملکرد را برای بارهای متحمل خطا مانند داده های بزرگ ، کانتینرها ، سرویس های وب و CI / CD تسریع کند.
 • برنامه های پس انداز AWS صرفه جویی در خانواده ، اندازه ، سیستم عامل ، اجاره یا منطقه AWS تا ۷۲٪ در موارد استفاده از Amazon EC2 صرفه جویی می کند.

مهاجرت و ساخت برنامه ها آسان است

 • از طریق AWS Migration Tools ، AWS Managed Services یا Amazon Lightsail به سرعت شروع کنید
 • خدمات حرفه ای AWS ، پشتیبانی AWS و آموزش و صدور گواهینامه AWS در این راه به شما کمک می کنند
 • ده ها هزار شریک APN برای کمک به شرکت ها در ساخت ، بازاریابی و فروش پیشنهادات AWS خود

“مدیریت آسان بود – بارگذاری یک ماشین در سیستم عامل و تنظیم ساده اندازه آن بر اساس نیاز پس از آن بسیار ساده بود.”

سادائو ماتسودا
مدیر فناوری اطلاعات SAP ، VWCO

بلوک های ساختمان

Amazon EC2 گسترده ترین و عمیق ترین نمونه را با استفاده از جدیدترین فناوری های محاسبات ، ذخیره سازی و شبکه و مهندسی شده برای عملکرد و امنیت بالا ارائه می دهد.

نوآوری سریعتر و افزایش امنیت با سیستم AWS Nitro

سیستم AWS Nitro بستری اساسی برای نسل بعدی نمونه های EC2 ما است که بسیاری از توابع مجازی سازی سنتی را به سخت افزار و نرم افزار اختصاصی بارگیری می کند تا عملکرد بالا ، در دسترس بودن بالا و امنیت بالا را ارائه دهد در حالی که هزینه مجازی سازی را نیز کاهش می دهد. Nitro System مجموعه ای غنی از بلوک های ساختمانی است که می تواند به طرق مختلف مونتاژ شود و به ما انعطاف پذیری در طراحی و تحویل سریع انواع نمونه های EC2 جدید با انتخاب گسترده تر محاسبات ، ذخیره سازی ، حافظه و گزینه های شبکه را می دهد.

انتخاب پردازنده ها

انتخاب آخرین پردازنده های Intel Xeon ، AMD EPYC و AWS Graviton شما را قادر می سازد تا بهترین توازن عملکرد و قیمت را برای بارهای کاری خود پیدا کنید. نمونه های EC2 با استفاده از پردازنده های گرافیکی NVIDIA و AWS Inferentia همچنین برای بارهای کاری که به محاسبات سریع مانند یادگیری ماشین ، بازی و برنامه های فشرده گرافیکی نیاز دارند ، در دسترس هستند.

آمازون EC2

ذخیره سازی با کارایی بالا

فروشگاه بلوک الاستیک آمازون (EBS) ذخیره سازی بلوک با کاربرد آسان و با کارایی بالا را برای استفاده با Amazon EC2 فراهم می کند. Amazon EBS در انواع مختلفی از حجم موجود است که به شما امکان می دهد عملکرد و هزینه ذخیره سازی را برای بارهای کاری خود بهینه کنید. در بسیاری از انواع نمونه های EC2 گزینه هایی برای ذخیره سازی محلی NVMe SSD برای برنامه هایی که به تأخیر کم نیاز دارند نیز وجود دارد.

آمازون EC2

شبکه پیشرفته

AWS اولین و تنها ابری است که شبکه اترنت پیشرفته ۴۰۰ گیگابیت بر ثانیه را برای نمونه های محاسبه ارائه می دهد. شبکه پیشرفته شما را قادر می سازد بسته قابل توجهی بالاتر در هر ثانیه (PPS) ، لرزش شبکه کمتر و تأخیر کمتری دریافت کنید. برای برنامه های کاربردی محاسبات با کارایی بالا (HPC) ، الاستیک پارچه الاستیک یک رابط شبکه برای نمونه های آمازون EC2 است که اتصال با تأخیر کم و پهنای باند را بین گره های محاسبات ارائه می دهد تا به مقیاس برنامه ها در هزاران هسته کمک کند.

آمازون EC2

انتخاب مدل خرید

ما گزینه های مختلفی از مدل های خرید را با On-Demand ، نمونه های Spot و طرح پس انداز ارائه می دهیم. با Spot Instances ، می توانید تا ۹۰٪ در بارهای تحمل کننده خطا صرفه جویی کنید. با برنامه پس انداز ، با استفاده متعهد و انعطاف پذیری در EC2 ، Fargate و Lambda می توانید تا ۷۲٪ پس انداز کنید. همچنین می توانید هزینه های خود را با توصیه هایی درمورد EC2 با استفاده از AWS Compute Optimizer یا از طریق ابزاری مانند Cost Explorer بهینه کنید.

آمازون EC2

پنل مدیرت EC2 آمازون

در تصویرهای زیر می‌توانید به راحتی با برخی از ویژگی‌های کاربردی در پنل مدیریتی سرویس‌های EC2 آمازون آشنا شوید

برخی مشتریان سرویس‌های EC2

سرویس‌های آمازون AWS

سرویس‌های EC2 را می توانید به راحتی سفارش دهید

تماس با ماسفارش