سرویس ایمیل انبوه

Bulk Email Service

سرویس ایمیل ساده آمازون (SES) یک سرویس ایمیل مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است که توسعه دهندگان را قادر می سازد از هر برنامه ای پیام ارسال کنند. می توانید آمازون SES را به سرعت پیکربندی کنید تا از چندین مورد استفاده از ایمیل ، از جمله ارتباطات تجاری ، بازاریابی یا ایمیل های جمعی پشتیبانی کند. سرویس های ایمیل آمازون سرعت و عملکرد بالایی دارند و بدون تاخیر پیام ها با تعداد بسیار بالا را دریافت و ارسال می کند. پیاده سازی IP انعطاف پذیر و گزینه های احراز هویت ایمیل Amazon SES به تحویل بیشتر و به حفظ اعتبار فرستنده کمک می کند . با سرویس ایمیل Amazon با امنیتی بالا در سطح جهان ایمیل ها را ارسال کنید.

با سرویس های ایمیل از دیتاسنتر آمازون صرف نظر از مورد استفاده یا ارسال حجم ، شما فقط هزینه استفاده از Amazon SES را پرداخت می کنید. آمار ارسال ایمیل ، از جمله ارسال ایمیل ، برگشت و نتایج حلقه بازخورد ، به شما کمک می کند تا اثربخشی هر یک از ارسالی ها را اندازه گیری کنید و از میزان تعامل کاربران خود مطلع شوید. پشتیبانی از ابر خصوصی مجازی (VPC) باعث می شود ارسال ایمیل از هر برنامه ایمن باشد. Amazon SES در سراسر جهان با واجد شرایط بودن HIPAA ، انطباق در منطقه (C5 ، IRAP) و گواهینامه های جهانی (Fed-Ramp ، ISO ، GDPR) در دسترس است. 

طبق نمودارهای بازاریابی، ۸۲ درصد از بازاریابان در سراسر جهان بازاریابی ایمیلی را به عنوان استراتژی اصلی برای افزایش سرنخ ها و نرخ تبدیل می دانند. با بهره گیری از افزایش تقاضا برای ایمیل، استفاده از ابزارهایی برای ارتقاء اطلاعات مانند بازاریابی ایمیلی نیز بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است، بسیاری از ارائه دهندگان به سرعت خدمات متنوع دیگری را برای کمک به کاربران در بهینه سازی فرآیند تحویل ایمیل راه اندازی کرده اند.

البته، آمازون نمی تواند این تجارت بالقوه را نادیده بگیرد. خدمات وب آمازون سرویس ایمیل ساده آمازون – Amazon SES را با هدف تسهیل در ارسال ایمیل مارکتینگ، اعلان ها و تراکنش ها برای متخصصان بازاریابی دیجیتال و توسعه دهندگان برنامه راه اندازی کرده است.

Sent-Message

فواید

قابلیت تحویل خود را بهینه کنید

برای به حداکثر رساندن قابلیت تحویل خود ، از داشبورد اعتبار ، که شامل بینش عملکرد حساب و بازخورد ضد هرزنامه است ، استفاده کنید. شما گزینه های انعطاف پذیری استقرار دارید که از IP مشترک ، اختصاصی و مشتری متغیر است و به شما کمک می کند اعتبار ارسال خود را تحت تأثیر قرار دهید.

به سرعت ادغام شوید

با استفاده از کنسول Amazon SES ، API ها یا SMTP ، می توانید ارسال ایمیل را در عرض چند دقیقه پیکربندی کنید. Amazon SES همچنین از دریافت ایمیل پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا در مقیاس گسترده با مشتریان خود تعامل داشته باشید.

مقیاس ایمن

گزینه های تأیید اعتبار Amazon SES مانند Sender Policy Framework)SPF) و DomainKeys Identified Mail)DKIM) حق شما را برای ارسال از طرف دامنه شما تأیید می کند. پشتیبانی از ابر خصوصی مجازی (VPC) باعث می شود ایمیل ارسال شده از هر برنامه ای امن باشد.

ارسال پیام به طور کارآمد

آمار ارسال ایمیل ، از جمله تحویل ایمیل ، برگشت و نتایج حلقه بازخورد ، به شما کمک می کند تا اثربخشی هر ارتباط ایمیل را اندازه گیری کنید. بینش های اضافی مانند باز کردن ایمیل یا نرخ کلیک ، میزان اشتغال مشتریان شما در ارتباطات ایمیل شما را اندازه گیری می کند.

برخی از موارد استفاده از سرویس های ایمیل

ایمیل های معاملاتی

ارتباطات فوری از برنامه خود به مشتریان با ارسال ایمیل هایی مانند تأیید خرید یا بازنشانی گذرواژه برقرار کنید.

ایمیل های انبوه

ایمیل های انبوه ، اعلان ها و اطلاعیه ها را به جوامع بزرگ ارسال کنید و نتایج را با استفاده از مجموعه های پیکربندی پیگیری کنید.

ایمیل های بازاریابی

محصولات و خدمات خود مانند پیشنهادات ویژه و خبرنامه ها را با محتوای سفارشی و الگوهای ایمیل تبلیغ کنید.

ویژگی های سرویس ایمیل

ایمیل ها را با زیرساخت های قدرتمند ، اتصال پایدار و تأخیر کم در سراسر جهان دریافت کنید

مقیاس پذیر

API قدرتمند

شبکه امن

فضای ذخیره سازی بالا

IP ثابت و پایدار

سرعت بالا

پلن‌های سرویس ایمیل انبوه

دیتاسنترپلنتعداد ایمیلفضا
aws-amazon-logo-01پلن ۱۲هزار تا ۱۰هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید
aws-amazon-logo-01پلن ۲۱۰هزار تا ۱۵هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید
aws-amazon-logo-01پلن ۳۱۵هزار تا ۳۰هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید
aws-amazon-logo-01پلن ۴۳۰هزار تا ۵۰هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید

در صورت نیاز به پلن با ظرفیت های بیشتر به صفحه فروشگاه ما سر بزنید.

مشاهده ی تمامی سرویس های شرکت تجارت پایدار ایرانیان

فروشگاه