Amazon SES

سرویس ایمیل ساده آمازون

سرویس ایمیل ابر ورودی و خروجی مقیاس بالا

آمازون AWS

پکیج‌های سرور آمازون SES

دیتاسنترپلنتعداد ایمیلفضا
aws-amazon-logo-01پلن ۱۲هزار تا ۱۰هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید
aws-amazon-logo-01پلن ۲۱۰هزار تا ۱۵هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید
aws-amazon-logo-01پلن ۳۱۵هزار تا ۳۰هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید
aws-amazon-logo-01پلن ۴۳۰هزار تا ۵۰هزار۲۰۰ مگابایتتماس بگیرید

سرویس ایمیل ساده آمازون (SES) یک سرویس ایمیل مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است که توسعه دهندگان را قادر می سازد از داخل هر برنامه ای نامه ارسال کنند. می توانید Amazon SES را به سرعت پیکربندی کنید تا از چندین مورد استفاده از ایمیل ، از جمله ارتباطات الکترونیکی معاملات ، بازاریابی یا انبوه پشتیبانی کند. گزینه های انعطاف پذیر استقرار IP Amazon و تأیید اعتبار ایمیل به تحویل پذیری بالاتر و محافظت از اعتبار فرستنده کمک می کند ، در حالی که تجزیه و تحلیل تأثیر هر ایمیل را اندازه گیری می کند. با Amazon SES می توانید ایمیل را به صورت ایمن ، جهانی و در مقیاس ارسال کنید.

فواید

قابلیت تحویل خود را بهینه کنید

برای به حداکثر رساندن قابلیت تحویل خود ، از داشبورد اعتبار ، که شامل بینش عملکرد حساب و بازخورد ضد هرزنامه است ، استفاده کنید. شما گزینه های انعطاف پذیری استقرار دارید که از IP مشترک ، اختصاصی و مشتری متغیر است و به شما کمک می کند اعتبار ارسال خود را تحت تأثیر قرار دهید. آمازون SES با متخصصانی مانند M3AAWG ارتباط دارد تا از طریق بهترین روش های صنعت ، تحویل مشتریان را بهبود بخشد.

به سرعت ادغام شوید

با استفاده از کنسول Amazon SES ، API ها یا SMTP ، می توانید ارسال ایمیل را در عرض چند دقیقه پیکربندی کنید. Amazon SES همچنین از دریافت ایمیل پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا در مقیاس گسترده با مشتریان خود تعامل داشته باشید. صرف نظر از مورد استفاده یا میزان ارسال ، شما فقط هزینه آنچه را که با Amazon SES استفاده می کنید پرداخت می کنید.

مقیاس ایمن

گزینه های تأیید اعتبار Amazon SES مانند Sender Policy Framework)SPF) و DomainKeys Identified Mail)DKIM) حق شما را برای ارسال از طرف دامنه شما تأیید می کند. پشتیبانی از ابر خصوصی مجازی (VPC) باعث می شود ایمیل ارسال شده از هر برنامه ای امن باشد. Amazon SES در سراسر جهان با واجد شرایط بودن HIPAA ، انطباق منطقه ای (C5 ، IRAP) و گواهینامه های جهانی (Fed-Ramp ، ISO ، GDPR) در دسترس است.

ارسال پیام به طور کارآمد

آمار ارسال ایمیل ، از جمله تحویل ایمیل ، برگشت و نتایج حلقه بازخورد ، به شما کمک می کند تا اثربخشی هر ارتباط ایمیل را اندازه گیری کنید. بینش های اضافی مانند باز کردن ایمیل یا نرخ کلیک ، میزان اشتغال مشتریان شما در ارتباطات ایمیل شما را اندازه گیری می کند.

از این موارد استفاده کنید

ارتباط انبوه ایمیل

ارتباطات انبوه ، از جمله اعلان ها و اطلاعیه ها را به انجمن های بزرگ ارسال کنید و نتایج را با استفاده از مجموعه های پیکربندی ردیابی کنید.

ایمیل های بازاریابی

محصولات و خدمات خود را مانند پیشنهادهای ویژه و خبرنامه ها ، با محتوای سفارشی و الگوهای ایمیل تبلیغ کنید.

ایمیل های معاملاتی

از طریق برنامه خود ، مانند تأیید خرید یا بازنشانی گذرواژه ، از طریق برنامه خود ارتباطات فوری و مبتنی بر ماشه را ارسال کنید.

مشتریان برجسته

درباره نحوه استفاده Duolingo از Amazon SES بیاموزید تا به بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در یادگیری زبان جدید کمک کند.

درباره اینکه Netflix چگونه تحویل پذیری ایمیل ، قرارگیری صندوق ورودی و امتیازات ارسال کننده را با استفاده از Amazon SES افزایش می دهد ، بشنوید.

درباره نحوه استفاده Reddit از Amazon SES برای ایجاد تعامل کاربر نهایی در میلیون ها کاربر جهانی بیاموزید.

جهت تهیه این سرویس با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس با ما