بلاک چین در آمازون

بلاکچین سازمانی واقعی شد

بیشترین استفاده را دارد

مشتریان بیشتری نسبت به هر فروشنده ابری دیگری به AWS برای بار کاری فناوری بلاک چین و دفتر کل اعتماد دارند.

برای نیازهای شما ساخته شده است

AWS ابزارهای هدفمندی را برای پشتیبانی از نیازهای متمایز شما فراهم می کند.

گسترده ترین اکوسیستم

AWS بیش از ۷۰ راه‌حل بلاک چین معتبر از شرکای خود دارد که از همه پروتکل‌های اصلی بلاک چین بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کنند.

سازنده ترین برای ساختن

توسعه برنامه‌های بلاک چین و دفتر کل با AWS ساده‌تر، سریع‌تر و کارآمدتر است.

60%

کاهش زمان راه‌اندازی در AMB در مقابل میزبانی Hyperledger Fabric

2-3X

تراکنش های سریع تر با آمازون QLDB در مقابل چارچوب های سنتی

25%

درصد گره‌های اتریوم در جهان که روی AWS کار می‌کنند

+70

راه حل های شریک بلاک چین معتبر در بازار AWS

خدمات بلاک چین AWS

بلاک چین مدیریت شده آمازون

 بلاک چین مدیریت شده آمازون

سرویس کاملاً مدیریت شده که ایجاد و مدیریت شبکه های بلاک چین مقیاس پذیر و فناوری دفتر کل توزیع شده را آسان می کند.

مالکیت غیر متمرکز

مالکیت غیر متمرکز

چندین طرف می توانند بدون نیاز به شناخت یا اعتماد یکدیگر با یکدیگر معامله کنند.

پایگاه داده کل کوانتومی آمازون (QLDB)

پایگاه داده کل کوانتومی آمازون (QLDB)

پایگاه داده دفتر کل کاملاً مدیریت شده که یک گزارش تراکنش متمرکز، غیرقابل تغییر و رمزنگاری قابل تأیید را ارائه می دهد.

مالکیت متمرکز

مالکیت متمرکز

مرجع مرکزی و مورد اعتماد صاحب دفتر و مدیریت آن است و با هر تعداد طرفی که با هم کار می کنند به اشتراک گذاشته می شود.

از این موارد میتوانید استفاده کنید

مسیر و ردیابی

مسیر و ردیابی به توانایی شناسایی مکان های گذشته و حال تمام موجودی محصول و همچنین سابقه نگهداری محصول اشاره دارد. مسیر و ردیابی اغلب یک چالش برای زنجیره‌های تامین امروزی است، زیرا فرآیندهای کاغذی منسوخ شده و سیستم‌های داده از هم گسیخته که ارتباطات را کند می‌کنند.
با بلاک چین مدیریت‌شده آمازون، کل شبکه‌های یک زنجیره تامین می‌توانند به‌روزرسانی‌ها را در یک دفتر کل مشترک ثبت کنند، که مشاهده کل داده‌ها و منبعی از حقیقت را فراهم می‌کند.
چالش ها
فواید

بلاک چین مدیریت شده آمازون

شبکه های بلاک چین مقیاس پذیر را به راحتی ایجاد و مدیریت کنید

بلاک چین مدیریت شده آمازون یک سرویس کاملاً مدیریت شده است که پیوستن به شبکه های عمومی یا ایجاد و مدیریت شبکه های خصوصی مقیاس پذیر را با استفاده از چارچوب های منبع باز محبوب Hyperledger Fabric و Ethereum آسان می کند.

بلاک چین امکان ساخت برنامه هایی را فراهم می کند که در آن چندین طرف بتوانند تراکنش ها را بدون نیاز به یک مرجع قابل اعتماد و مرکزی انجام دهند. امروزه، ایجاد یک شبکه بلاک چین مقیاس پذیر با فناوری های موجود، راه اندازی پیچیده و مدیریت آن دشوار است. برای ایجاد یک شبکه بلاک چین، هر عضو شبکه باید به صورت دستی سخت افزار، نصب نرم افزار، ایجاد و مدیریت گواهی برای کنترل دسترسی، و پیکربندی اجزای شبکه را فراهم کند. هنگامی که شبکه بلاک چین در حال اجرا است، باید به طور مداوم زیرساخت ها را زیر نظر داشته باشید و با تغییراتی مانند افزایش درخواست تراکنش ها، یا پیوستن یا خروج اعضای جدید به شبکه سازگار شوید.

بلاک چین مدیریت شده آمازون یک سرویس کاملاً مدیریت شده است که به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک به شبکه های عمومی بپیوندید یا شبکه های خصوصی مقیاس پذیر را راه اندازی و مدیریت کنید. بلاک چین مدیریت شده آمازون، سربار مورد نیاز برای ایجاد شبکه یا پیوستن به یک شبکه عمومی را حذف می کند و به طور خودکار برای برآورده کردن خواسته های هزاران برنامه کاربردی که میلیون ها تراکنش را انجام می دهند، مقیاس می شود. هنگامی که شبکه شما راه اندازی شد، بلاک چین مدیریت شده مدیریت و نگهداری شبکه بلاک چین را آسان می کند. گواهینامه های شما را مدیریت می کند و به شما امکان می دهد به راحتی اعضای جدید را برای پیوستن به شبکه دعوت کنید.

 

فواید

مقیاس پذیر و ایمن

بلاک چین مدیریت شده آمازون می تواند به راحتی شبکه بلاک چین شما را مقیاس کند. هنگامی که یک عضو شبکه به ظرفیت اضافی برای ایجاد و اعتبارسنجی تراکنش ها نیاز دارد، آن عضو می تواند به سرعت یک گره همتا جدید با استفاده از API های مدیریت بلاک چین اضافه کند. علاوه بر این، بلاک چین مدیریت شده گواهی‌های شبکه شما را با فناوری سرویس مدیریت کلید AWS ایمن و نیازی به راه‌اندازی ذخیره‌سازی کلید امن خود را از بین می‌برد.

انتخاب اساس Hyperledger یا Ethereum

بلاک چین مدیریت شده آمازون از دو چارچوب محبوب بلاک چین، Hyperledger Fabric و Ethereum پشتیبانی می کند. Hyperledger Fabric برای برنامه‌هایی که نیازمند کنترل‌های سخت‌گیرانه حریم خصوصی و مجوز با مجموعه‌ای از اعضای شناخته‌شده هستند، به‌خوبی مناسب است،  اتریوم برای شبکه‌های بلاک چین بسیار پراکنده مناسب است، جایی که شفافیت داده‌ها برای همه اعضا مهم است.

کاملا مدیریت شده

با بلاک چین مدیریت شده آمازون، می توانید به سرعت شبکه های بلاک چینی ایجاد کنید که چندین حساب AWS را در بر می گیرند و گروهی از اعضا را قادر می سازند تا تراکنش ها را انجام دهند و داده ها را بدون یک مرجع مرکزی به اشتراک بگذارند. برخلاف خود میزبانی زیرساخت بلاک چین، بلاک چین مدیریت شده آمازون نیاز به تهیه دستی سخت افزار، پیکربندی نرم افزار، و راه اندازی شبکه و اجزای امنیتی را از بین می برد.

قابلیت اطمینان

بلاک چین مدیریت‌شده آمازون قابلیت اطمینان «سرویس سفارش» را بهبود می‌بخشد، مؤلفه‌ای در چارچوب Hyperledger Fabric که تحویل تراکنش‌ها را در سراسر شبکه بلاک چین تضمین می‌کند. سرویس سفارش پیش‌فرض Hyperledger Fabric تاریخچه کامل تراکنش‌ها را ذخیره نمی‌کند و در صورت نیاز پیگیری و بازیابی تاریخچه تراکنش‌ها را دشوار می‌کند.

چگونه کار می کند؟

چگونه کار می کند؟

موارد استفاده بلاک چین مدیریت شده

زنجیره تامین

زنجیره تامین

خرده فروشی

خرده فروشی

معاملات و انتقال دارایی

معاملات و انتقال دارایی

آمازون بلاک چین مدیریت شده را برای اتریوم قیمت گذاری کرد

بلاک چین مدیریت شده آمازون برای اتریوم به شما امکان می دهد گره هایی ایجاد کنید و آنها را به شبکه های عمومی اتریوم بپیوندید. گره کامپیوتری است که به شبکه بلاک چین متصل می شود. یک شبکه بلاک چین از چندین طرف (یا همتایان) تشکیل شده است که به روشی غیرمتمرکز به یکدیگر متصل شده اند.
قیمت زیر مربوط به بلاک چین مدیریت شده آمازون برای اتریوم است.
نام پنلقیمت ماهانه(ریال)
bc.c5.2xlarge129,254,400
bc.c5.4xlarge258,508,800
bc.c5.xlarge64,627,200
bc.m5.2xlarge146,599,200
bc.m5.4xlarge292,010,400
bc.m5.large59,810,400
bc.m5.xlarge72,943,200
bc.t3.large31,838,400
bc.t3.xlarge63,439,200

مشتریان ما

جهت تهیه این سرویس با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس با ما