Slide

سرورهای علی بابا

Alibaba Cloud سرورهای علی بابا با داشتن 21 دیتاسنتر درکل جهان باعث محبوبیت این ارائه دهنده شده است همچنین با دارا بودن سرورهای محاسباتی قدرتمند توانسته که رضایت مشتریان را بدست بیاورد

پکیج‌های سرور ابری Alibaba Cloud

سرور مجازی از دیتاسنتر Alibaba

نام پنلپردازندهحافظهپهنای باندمحل دیتاسنترقیمت (ماهانه)
ECS.SN2NE.LARGE2CPU8GBنامحدوددبی3,014,000سفارش
ECS.T5-LC2M1.NANO1CPU512MBنامحدودفرانکفورت540,000سفارش
ECS.T5-LC1M1.SMALL1CPU1GBنامحدودفرانکفورت712,000سفارش
ECS.T6-C2M1.LARGE2CPU1GBنامحدودفرانکفورتتماس بگیریدسفارش
ECS.T5-C1M1.LARGE2CPU2GBنامحدودفرانکفورتتماس بگیریدسفارش
ECS.T5-LC1M2.SMALL1CPU2GBنامحدودفرانکفورتتماس بگیریدسفارش
ECS.T6-C1M1.LARGE2CPU2GBنامحدودفرانکفورتتماس بگیریدسفارش
ECS.XN4.SMALL1CPU1GBنامحدودفرانکفورتتماس بگیریدسفارش

سرورهای ابری علی‌بابا
Alibaba Cloud

Alibaba Cloud ، معروف به Aliyun ، یک شرکت محاسبات ابری چینی ، زیرمجموعه گروه Alibaba است. Alibaba Cloud خدمات رایانش ابری را به مشاغل آنلاین و اکوسیستم تجارت الکترونیکی خود Alibaba ارائه می دهد. عملیات بین المللی علی بابا ابر در سنگاپور ثبت و دفتر مرکزی آن واقع شده است

Powered by 2nd Gen Intel® Xeon®
Scalable Processors

خدمات محاسبه الاستیک سرورهای علی بابا (ECS) حافظه سریع و جدیدترین CPU‌های اینتل را برای کمک به شما در تأمین انرژی برنامه‌های ابری و دستیابی به نتایج سریعتر با تأخیر کم فراهم می کند. نمونه‌های ECS را فقط با چند کلیک از کنسول آسان استفاده کنید و ظرفیت مقیاس را به بالا یا پایین بر اساس تقاضای زمان واقعی برسانید.

درباره سرورهای

Alibaba Cloud

در دسترس بودن بالا

سرورهای علی بابا ECS بالاترین تعهد SLA را برای مصادیق منفرد و نمونه‌های متعدد در مناطق در دسترس چندگانه در میان برترین ارائه دهندگان ابری در سراسر جهان فراهم می کند. سرور علی بابا ضمن حفظ دسترسی بالا ، تجربه زیادی در زمینه اجرای زیرساخت‌ها در مقیاس وسیع بدست آورد. علی بابا در حال حاضر از بزرگترین سیستم عامل‌های تجارت الکترونیکی جهان مانند Taobao و Tmall پشتیبانی می‌کنیم و با دانشمندان آکادمی DAMO برای پیش بینی دقیق ، جلوگیری و کاهش مسائل زیرساختی بدون تأثیر بر مشتریان ، همکاری نزدیک دارد.

رهبری فناوری

علاوه بر اجزای سفارشی کلاس جهانی از فروشندگان مختلف مانند اینتل ، سرورهای علی بابا سرمایه گذاری زیادی بر روی تحقیق و توسعه محصول ECS خود انجام داده و با گذشت زمان ،پلت فرم محاسبات X-Dragon ، از جمله SOC ، کارت شتاب سخت افزاری و همچنین hypervisor سبک Dragonfly را توسعه داده است. رهبری فناوری ما پایه ای برای عملکرد بالا ، در دسترس بودن ، کشش ، مقیاس پذیری و امنیت را برای محصولات ECS قرار داده است تا مشتریان از آن لذت ببرند.

قابلیت ارتجاعی

سرورهای ECS علی بابا به عنوان بزرگترین ارائه دهنده ابری در چین و سومین ارائه دهنده ابری در سراسر جهان از نظر درآمد می‌باشد، مقیاسی دارد که قابلیت کشش بالایی را فراهم می کند که می تواند نیازهای شغلی شما را فوراً تأمین کند. ما می توانیم صدها هزار vCPU در چند دقیقه برای یک مشتری واحد در یک منطقه واحد فراهم کنیم ، این به دلیل الگوریتم پیچیده قرارگیری هوشمند ، برنامه ریزی پویا و خودکار و همچنین بهینه سازی سخت افزار و نرم افزار است.

لوکیشن‌های قابل انتخاب Alibaba Cloud

با قابلیت‌های شگفت انگیز این سرورها بیشتر آشنا شوید!

سیستم عامل خود را با هر یک از توزیعهای موجود مستقر کنید

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید.

Linux
Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

سیستم عامل خود را با هر یک از توزیعهای موجود مستقر کنید

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید.

WordPress
Magento
Drupal
Joomla
Redmine
Ghost

ویژگی‌های سرورهای علی بابا ECS Alibaba Cloud

 دسترسی بالا

سرورهای علی بابا برای اطمینان مشتریان خود برای بالا بردن اعتبارداده‌ها و در دسترس بودن زیرساخت‌های رایانش ابری و ECS ، استانداردهای دقیق تر IDC ، استانداردهای دسترسی سرور و استانداردهای O&M را اتخاذ می کرده است.

امنیت

سرورهای علی بابا Alibaba Cloud مجوزهای بین المللی امنیت اطلاعات مانند ISO 27001 و MTCS را دریافت کرده است که مستلزم محرمانه بودن اطلاعات کاربر، داده‌های کاربر و همچنین محافظت از حریم خصوصی کاربر است.

قابلیت ارتجاعی

قابلیت ارتجاعی یکی از مزایای اصلی رایانش ابری است. سرورهای علی بابا Alibaba Cloud محاسبات ، ذخیره سازی ، شبکه سازی و برنامه ریزی معماری تجاری را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد در صورت لزوم کسب و کار خود را ترکیب کنید.

قابل اعتماد

سرورهای ECS علی بابا یک موافقت نامه سطح خدمات پیشرو در صنعت را ارائه می دهد ، با تعهد ۹۹٫۹۷۵٪ در دسترس بودن در موارد خاص و تعهد ۹۹٫۹۹۵٪ در دسترس بودن برای چندین نقطه در همان منطقه.

روش‌های پرداخت قابل انعطاف

ECS چندین روش صورتحساب را برای تأمین نیازهای مقرون به صرفه در سناریوهای مختلف فراهم می کند. اشتراک سالانه / ماهانه ، پرداخت به اندازه مصرف‌، اشتراک پیشنهادی در زمان واقعی ، نمونه رزرو شده. روش های اختصاصی صورتحساب پهنای باند شبکه نیز برای کمک به شما در صرفه جویی بیشتر در منابع ارائه شده است.

استقرار و رشد جهانی

از بین ۲۲ منطقه بین المللی و مناطق در دسترس متعدد در هر منطقه انتخاب کنید و همه مناطق را از یک حساب جهانی مدیریت کنید.

برخی از مشتریان بالاقوه Alibaba Cloud

گواهینامه‌های دریافتی

تجارت پایدار ایرانیان تنها ارائه‌دهنده سرویس‌های ابری علی بابا در ایران

Operate and Manage a Cloud Server
6th Generation ECS Technical Essentials

برای شروع آماده‌ای؟

ساخت اکانت جدید