آمازون لایت سیل
Amazon Lightsail

سرور خصوصی مجازی با قیمتی کم و قابل پیش بینی

برنامه هایی که از ۳٫۵۰ دلار در ماه شروع می شود

لایت سیل (Lightsail) یک سرور خصوصی مجازی (VPS) با کاربرد آسان است که همه موارد لازم برای ساخت یک برنامه یا وب سایت را به شما اضافه می کند ، به علاوه یک برنامه ماهانه مقرون به صرفه چه تازه وارد فضای ابری باشید و چه بخواهید با زیرساخت های AWS مورد اعتماد خود به سرعت در فضای ابری قرار بگیرید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

پکیج‌های سرور ابری LIGHTSAIL

دیتاسنتر آمازون AWS

نام پنلفضاپردازندهحافظهپهنای باند
NANO20GB SSD1CPU512MB1TBسفارش
MICRO40GB SSD1CPU1GB2TBسفارش
SMALL60GB SSD1CPU2GB4TBسفارش
MEDIUM80GB SSD2CPU4GB16TBسفارش
LARGE160GB SSD2CPU8GB20TBسفارش
XLARGE320GB SSD4CPU16GB24TBسفارش
2XLARGE640GB SSD8CPU32GB28TBسفارش

از آمازون لایت سیل (Amazon Lightsail) برای کاربر (Use) استفاده کنید

لایت سیل (Lightsail) برای بارهای ساده تر ، استقرار سریع و شروع به کار با آمازون وب سرویس (AWS) ایده آل است. این طراحی شده است تا به شما کمک کند از کوچک شروع کنید ، و بعد از رشد مقیاس بندی کنید.

برنامه های وب ساده

با چند کلیک به راحتی یک برنامه وب را مستقر کنید. با استفاده از پشته های توسعه از قبل پیکربندی شده مانند LAMP ، Nginx ، MEAN و Node.js ، دریافت برنامه وب از طریق اینترنت را آسان می کنیم.

وب سایت ها

به سرعت وب سایتی ایجاد کنید که درخشان باشد. وبلاگ ، تجارت الکترونیکی یا وب سایت شخصی خود را با برنامه های از قبل پیکربندی شده Lightsail مانند وردپرس ، Magento ، Plesk و Joomla سفارشی کنید.

نرم افزار تجاری

نرم افزار منبع باز و تجاری خود را برای کسب و کار خود به راحتی اجرا کنید. Lightsail به شما کمک می کند تا به سرعت نرم افزار خط مشی خود را مانند راه اندازی و به اشتراک گذاری فایل ، پشتیبان گیری ، نرم افزار مالی و حسابداری و موارد دیگر ، به سرعت راه اندازی کنید.

محیط های آزمایش

در عرض چند ثانیه یک توسعه دهنده یا محیط آزمایش را بچرخانید. ایجاد جعبه های شنی dev و آزمایش محیط های خارج از محیط تولید شما به شما امکان می دهد بدون نگرانی از شکستن چیزی ، آزمایش کنید. و پس از پایان کار ، می توانید به سرعت آنها را نابود کنید

Amazon Lightsail برای سهولت پروژه شما طراحی شده است

   فضای ذخیره سازی بالا

هر سرور Lightsail دارای ذخیره سازی مبتنی بر SSD با عملکرد بالا و پایدار است.

   محیط های مدیریت شده

Lightsail به طور خودکار شبکه ، دسترسی و محیط های امنیتی را پیکربندی می کند و حدس می زند از راه اندازی سرور شما خارج شود.

   ایده خود را به راحتی مقیاس بندی کنید

با رشد ایده های شما ، یک توازن دهنده بار Lightsail به راحتی می تواند از افزایش میزان ترافیک و بارهای سنگین شما جلوگیری کند. به علاوه ، می توانید با اتصال پروژه خود به سایر سرویس های AWS ، از تمام نیروی AWS استفاده کنید.

   شبکه امن

سرورهای Lightsail در شبکه AWS قابل اعتماد هستند. شبکه خود را به سادگی و ایمن پیکربندی کنید ، از جمله آدرس های IP ، DNS ، دیوار آتش و موارد دیگر.

   مزایای بیشتر

برنامه های Amazon Lightsail همیشه شامل یک آدرس IP ثابت ، مدیریت DNS ، نظارت و هشدار منابع ، دسترسی از راه دور از طریق SSH یا RDP و مدیریت ایمن کلید هستند.

API   قدرتمند

برای گسترش برنامه یا تلفیق آن با برنامه های خارجی ، از API ساده و انعطاف پذیر Lightsail استفاده کنید.

راه اندازی سیستم عامل و برنامه ها با یک کلیک

Amazon Lightsail تعدادی سیستم عامل از پیش پیکربندی شده ، با یک کلیک راه اندازی ، پشته های توسعه و برنامه های وب ، از جمله لینوکس و سیستم عامل ویندوز ، وردپرس ، LAMP ، CentOS و موارد دیگر را ارائه می دهد.

WordPress

Ubuntu

Windows Server

LAMP

Node.js

CentOS

شرکت تجارت پایدار ایرانیان ارائه دهنده سرورهای ابری آمازون

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

خرید سرور