I . T . P . I . R . A . N

شرکت تجارت پایدار ایرانیان

تپا فعال در صنعت بازاریابی دیجیتال، پیشرو در جهانی شدن، مستعد در بروز بودن

هاست

هاست های ۱ ماهه تا ۱ یکساله

دامنه

دامنه های ۱ ساله تا ۱۰ ساله

سرور ایرانی

شامل ویندوز و لینوکس

سرور خارجی

شامل AWS ، DigitalOcean، Hetzner

شرکت تجارت پایدار ایرانیان(تپا)

گروه ۶۵۷۱ | شماره ثبت ۲۷۶۷

شرکت تجارت پایدار ایرانیان(تپا) با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و راهکارهای مبتنی بر وب، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده و تاکنون توانسته است با دریافت مجوزهای لازم از جمله مجوز کانون آگهی و تبلیغات و پروانه فنی و مهندسی از مراجع ذیربط در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را ادامه دهد.

چشم انداز تپا

پیشرو در ارائه راه حل های مهندسی نوآور.

ماموریت تپا

ارائه محصولات، خدمات و راه‌کارهای مهندسیِ با کیفیت در اختیار مشتریان با بالاترین استانداردهای روز.

پروانه فنی و مهندسی

دارای پروانه فنی و مهندسی با توجه به سوابق و تخصص از وزارت صنعت و معدن و تجارت.

بیانیه چشم انداز و مأموریت

چشم انداز شرکت تپا در مسیر تحقق سیاست‌های کلی کشور

بیانیه چشم انداز، عبارتی است که شرکت با استفاده از آن، افق دستیابی به اهداف خود را ترسیم می‌کند و آینده‌ای مشخص با دستاوردهای نسبتاً ایده‌آل و افتخار آمیز را به ذی‌نفعان خود نوید می‌دهد. بیانیه مأموریت، فلسفه وجودی شرکت را به تصویر می‌کشد و معرف کسب و کار اصلی آن است.

مأموریت

ارزش آفرینی حداکثری از منابع انسانی از طریق استعدادیابی، آموزش و پرورش نخبگان و ایده پروری در عرصه های مختلف و تولید کسب و کار با توسعه خدمات فنی دانش محور

چشم انداز

سرآمد در نوآوری، یادگیری و رشد؛ رقابت‌پذیر در برتری عملیاتی

تپا

شرکت تجارت پایدار ایرانیان

این شرکت با توجه به نیاز حوزه بازاریابی دیجیتال و پتانسیلی که در زمینه فناوری اطلاعات داشته، با استفاده از زیرساخت‌های بروز، سعی در ایجاد بستر رایانش ابری جهت پردازش‌های محاسباتی و در کنار آن زمینه‌ای جهت میزبانی انواع وب‌سایت در مرکز استان بوشهر با استفاده از امکانات بومی و فیبر نوری کرده است.

شرکت تپا کم کم با کسب تجربه در این حوزه توانست از شرکت‌های معروف و بزرگ خارجی از جمله گوگل کلود، آمازون وب سرویس و …، خدمات و امکانات آنها را با وجود تحریم‌های پیش‌رو به صورت کاملا خودکار در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد‌. هم اکنون این شرکت میزبان صدها سایت و ده‌ها کاربر رایانش محاسباتی روزانه است.

فعالیت تپا

اهم فعالیت شرکت در زمینه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است که می‌توان به عنوان نمونه، مدیریت سرور و هاستینگ، طراحی و پیاده‌سازی وبسایت‌های شرکتی، فروشگاهی و اپلیکیشن، خدمات سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت، عکاسی، فیلم‌برداری، ویرایش فیلم، مدیریت و توسعه شبکه‌های اجتماعی و … نام برد.
شرکت همچنین دارای نمایندگی ایرانکد از مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات است که به بسیاری از شرکت‌های استان بوشهر ارائه خدمت نموده است.

محاسبات ابری

80%

شبکه کامپیوتری

70%

دیجیتال مارکتینگ

95%

سئو

90%

هاستینگ

90%

برنامه نویسی

70%

توسعه شبکه های اجتماعی

70%

اصول کاری در شرکت تجارت پایدار ایرانیان

قانون مداری

در نظام حقوقی اسلام، عدالت پایه و اساس را تشکیل می دهد و همه قوانین و مقرّرات، به ویژه قوانین کیفری، در جهت تحقق عدالت تشریع شده اند. بی تردید، یکی از مهم ترین عوامل موفقیت پیامبر در گسترش فرهنگ و تمدن اسلامی قانون پذیری ایشان، و از محوری ترین اصول در سیره ایشان نیز تعبّد به قوانین الهی بوده است.

رعایت اصول و ارزش‌های اسلامی

رعایت اصول و معیارهای اخلاقی و اسلامی، ضامن سعادت و سلامت انسان است، اخلاق در اسلام فقط بر فرمان قاطع و تکلیف تعبدی تکیه نمی‌کند، بلکه بر مخاطب ساختن اندیشه‌ها و تحریک وجدان‌ها، در مورد یک نظام اخلاقی قابل فهم و برهانی دارای پیامدهای دنیوی و اخروی مشخص نیز تکیه می‌نماید، یکی از مهم‌ترین وظایف اخلاقی یک مسلمان، ارتباط اخلاقی و اجتماعی او با جامعه و محیط پیرامون است.‌

توسعه فرهنگ کارآفرینی

کارآفرینی، کانون و مرکز ثقل کار و تلاش و پیشرفت در عصر مدرنیته تلقی می‌شود. بدون توجه کافی به مقوله “توسـعه فرهنگ کارآفرینی”، نمیتوانیم به شاخص‌های رشد و توسعه دست یابیم که از طریق تغییر در روند تولید، بهره‌وری و پیشرفت فنی و صنعتی در عرصه اقتصاد حاصل میشود.

توسعه خدمات فنی و مهندسی و آموزشی

دست یابی به نرخ بالای رشد اقتصادی برای کشوری که در مراحل اولیه ی توسعه است، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به نوسانات موجود در قیمت جهانی نفت، پایان پذیر بودن این منبع زیر زمینی و ماهیت ثروت ملی حاکم بر آن، این سوال اساسی را پیش روی مسئولان اقتصادی ، صاحب نظران و کارآفرینان متعهد کشورمان قرار داده است که کدامین راهکار می تواند ساختار اقتصادی کشور را که دچار ناکارآمدی و عدم تولید ثروت شده است، دگرگون کرده و امکان توسعه ی اقتصادی کشور ار در عمل محقق سازد.

کارِ گروهی

انجام برخی کارها به صورت فردی امکان پذیر نیست و لازم است تا به صورت گروهی صورت بگیرد. وقتی اعضای شرکت برای انجام یک کار گرد هم می آیند و نسبت به آن فکر و اظهار نظر می کنند، طرح اولیه بسیار غنی و جامع از آب در می آید، در صورتی که حاصل نهایی اندیشه فردی، چندان ممتاز و ویژه نخواهد بود.

تعهد و تعلق سازمانی

اعضای تپا، خود را جزء سازمان و منافع خود را منافع سازمان می دانند و تمام کوشش خود را برای توسعه آن به انجام می رسانند. وجود احساس تعلق سازمانی در مجموعه، به مدیران کمک می کند تا از حضور توانمند افراد، اطمینان حاصل کنند و بتوانند برنامه های بلند مدت را برای شرکت طراحی کنند. همچنین به کارکنان کمک می کند تا با انگیزه و پشتوانه و توان بیشتری، کارهای محوله و حتی خارج از شرح کار را، برای بهینه تر شدن شرکت، انجام دهند.

گواهی نامه ها و افتخارات

https://www.youtube.com/watch?v=4BfKFCOCJe8
شرکت تجارت پایدار ایرانیان

جهت اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در ارتباط باشید

تماس با ما