سرورهای اختصاصی dedicated server سرور اختصاصی dedicated servers سرورهای اختصاصی سرور اختصاصی
سرورهای اختصاصی dedicated-server

سرورهای اختصاصی

اگر شما یک سایت بزرگ فروشگاهی الکترونیک یا سایت اشتراک ویدئو دارید یا می خواهید یک شرکت حسابداری راه‌اندازی کنید و یا هر چیزی که در طول روز کابران زیادی را به سایت شما هدایت می کند ، دیگر فضای سرور مجازی پاسخگو نیاز شما و کاربرانتان نیست و آن ها با کندی سایت یا حتی باز نشدن سایت روبرو می شوند که باعث ریزش کابران شما می‌شود و این به ضرر شماست.

در سرورهای اختصاصی تنها سایت شماست که روی سرور میزبانی می‌شود و این سرورها با پهنای باند زیاد و ترافیک بالا تمام نیازمندی های شما را برای یک ارائه بی نقص بر طرف میکند.

بزرگترین مزیت سرورهای اختصاصی در دست داشتن تمام کنترل ها است.

وقتی نوبت به تصمیم گیری آگاهانه در مورد بهترین نوع سرور برای نیازهای خود می رسید ، باید بودجه و نیازهای عملیاتی کسب و کارتان را درک کنید. برای مشاغل کوچکتر ، یک سرور مشترک هزینه ها را کاهش می دهد و از برخی از جنبه های فنی مراقبت می کند ، اما کنترل شما را محدود می کند و ممکن است سایت شما را کند کند.

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز انسان ها برای کار با اینترنت ، دیتاسنتر های بزرگی برای ارائه سرورهای اختصاصی (dedicated) ، ابری (cloud) ، مجازی (vps) بوجود آمدند . سرورهای اختصاصی که خود یک سرور بزرگ و مجزا است مانند دیگر سرورها مزایا و معایبی دارد که به صورت مختصر آن ها را نام میبریم.

معایب

افزایش هزینه

برای مشاغل کوچک توصیه نمی شود

به دانش فنی / تجربه نیاز دارد

مزایا

درصد به روز بودن بالا

عملکرد بهتر

امنیت بالاتر

انعطاف پذیری بیشتر

دسترسی نامحدود

هزینه سرور های اختصاصی بیشتر است و به دانش فنی بیشتری نیاز دارد. با این حال ، به شما امکان می دهد تا سرور را به روش خود اجرا کنید و باعث نمی شود سایت شما همراه با بقیه در یک سرور اشتراکی باشد. شما می توانید اقدامات امنیتی ، نرم افزاری و محدودیت های فنی سرور را کنترل کنید.

برخی از پلن های سرورهای اختصاصی

هتزنرسرور اختصاصی

تومان ۱,۸۳۶,۰۰۰

ماهیانهحافظه رم ۶۴GB DDR4

پردازنده Intel® Core™ i7-6700

دیتاسنتر Germany, FSN1

هارد ۸T SATA / 1T NVMe

تحویل ۳ روز کاری

بازگشت وجه در صورت کنسلی

سفارش

مای لوکسرور اختصاصی

تومان ۱,۳۸۶,۰۰۰

ماهیانهحافظه رم ۳۲GB DDR3

پردازنده Intel® Core™ i7-4790k

۲x120GB SSD / 2x1TB SATA

پورت ارتباطی ۱۰۰۰ مگابیت

دیتاسنتر دوسلدورف آلمان

تحویل ۱۲-۲۴ ساعت

سفارش

OVHسرور اختصاصی

تومان ۲,۴۸۰,۰۰۰

ماهیانهحافظه رم ۳۲GB DDR4

پردازنده Intel Xeon E3-1245v5 – 4c

۲x480GB SSD SATA

پورت ارتباطی ۲۵۰ مگابیت

دیتاسنتر OVHفرانسه

ترافیک ۱۰ ترابایت

سفارش

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب بهترین سرور مناسب کسب و کار خود می‌توانید با متخصصین ما در تماس باشید. ما به صورت کاملا رایگان تمامی مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهیم. همچنین شما می‌توانید به صفحه ی سفاراشات ما مراجعه کنید و پلن های پیشنهادی مارا بررسی کنید.

تماس با ماسفارش