سرورهای ابری لینود

Linode Cloud زیرساخت ابری خود را با استفاده از ماشین های مجازی لینوکس و مجموعه ای قوی از ابزارها آماده توسعه ، استقرار و مقیاس گذاری سریعتر و آسان برنامه‌های مدرن را ساده کنید.
800

مشتری

11

لوکیشن جهانی

2003

سال تاسیس

3

سال قبل از AWS

100

مستقل

پکیج‌های سرور ابری  Linode

سرور ابری دیتاسنتر Linode

نام پنلفضاپردازندهحافظهپهنای باند
LINODE 1GB25GB SSD1CPU1GB1TBسفارش
LINODE 2GB50GB SSD1CPU2GB2TBسفارش
LINODE 4GB80GB SSD2CPU4GB4TBسفارش
LINODE 8GB160GB SSD4CPU8GB5TBسفارش
LINODE 16GB320GB SSD6CPU16GB8TBسفارش
LINODE 32GB640GB SSD8CPU32GB16TBسفارش
LINODE 64GB1280GB SSD16CPU64GB20TBسفارش

عملکرد متعادل برای تقریباً هر بار کاری

برنامه های سرورهای اشتراکی مقرون به صرفه برای مصارف عمومی ایده آل هستند و شامل مقدار بسیار زیادی پهنای باند رایگان هستند.
مجموعه ای متعادل از منابع که طیف گسترده ای از برنامه های ابری را پشتیبانی می کنند. از پروژه های شخصی گرفته تا برنامه های سازمانی ، سرورهای اشتراکی می توانند از پس آن برآیند.

ایجاد حساب

ویژگی های اضافی سرورهای Linode Cloud

قیمت و عملکرد

هیچ برنامه دیگری گزینه بهتری را ارائه نمی دهد. با ۱۰ پیکربندی مختلف ، مطمئناً عملکرد مناسب را با قیمت مناسب پیدا خواهید کرد.

پیکربندی انعطاف پذیر

با ۱ vCPU و ۱ گیگابایت رم شروع کنید و تا ۳۲ vCPU و ۱۹۲ گیگابایت RAM افزایش دهید تا با نیازهای کاری شما مطابقت داشته باشد.

ایده آل برای همه پروژه‌ها

خواه یک وب سایت ، سرور بازی یا سرور دانلود داشته باشید ، سرورهای اشتراکی برای اکثر پروژه‌های کاری انتخاب آشکاری است.

لوکیشن‌های قابل انتخاب Linode

با قابلیت‌های شگفت انگیز این سرورها بیشتر آشنا شوید!

سیستم عامل خود را با هر یک از توزیعهای موجود مستقر کنید

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید.

Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

نرم افزار خود را با هر یک از توزیعهای موجود مستقر کنید

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید.

WordPress
Magento
Drupal
Joomla
Redmine
Ghost

یک تجربه پشتیبانی فراتر

مردم Linode را انتخاب می کنند زیرا آنها خواهان تجربه بهتر پشتیبانی مشتری هستند. سایر ارائه دهندگان ابری در پی کاهش هزینه‌ها و به حداکثر رساندن درآمد ، پشتیبانی را از دست می دهند. استقلال و مأموریت Linode ما را به استاندارد متفاوتی سوق می دهد ، جایی که مشتری نیروی محرکه هر کاری است که انجام می دهیم.

محصولات

چرا باید Linode را به جای AWS انتخاب کنید؟

Linode بزرگترین ارائه دهنده ابر باز و مستقل در جهان است. به دلایل بسیاری ، توسعه دهندگان Linode را از طریق AWS به عنوان بهترین راه حل جایگزین و چند ابر تشخیص می دهند:

Cloud Open (بدون قفل فروشنده)

لینود همیشه یکی از طرفداران برجسته اوپن سورس و ابری آزاد بوده است که به معنای نه گفتن به قفل کردن فروشنده و چارچوب ها و خدمات اختصاصی است. فناوری ابری امروزی باید توسعه دهندگان را قادر سازد تا از طریق رویکردهای مشترک توسعه و عملیات ، برنامه های خود را بر روی چندین ابر به راحتی تحویل دهند. ابر مگا به سادگی برای باز ماندن تلاش می کند زیرا اغلب با مدل کسب و کار و اهداف سودآوری آنها در تعارض است.

هزینه‌های کمتر با برنامه‌های قیمت گذاری منطقی

Linode در سراسر جهان به دلیل محاسبات ابری با کارایی بالا و قیمت بسیار مناسب شناخته شده است. نه تنها به طور چشمگیری از AWS مقرون به صرفه تر است، بلکه مدل قیمت گذاری ساده، یک دست و قابل پیش بینی دارد.

بهترین نسبت قیمت به عملکرد

Linode نحوه ساخت و مقیاس گذاری رایانش ابری را برای ارائه بهترین نسبت قیمت به عملکرد در صنعت کامل کرده است. ۱۷ سال تجربه و بهینه سازی ما در هر نمونه ابری که ارائه می دهیم نشان داده می شود.

خدمات مشتری واقعی

شرکت لینود از هیچگونه ربات یا دستگاهی برای جواب دهی مشتریان خود استفاده نمی‌کند. در واقع فقط متخصصان آموزش دیده هستند که به تلفن پاسخ می دهند و مشکل شما را حل می کنند. در Linode ، خدمت به مشتری در مرکز هر کاری است که انجام می دهیم – نه ارزیابی شرکت یا قیمت سهام.

غیر رقابتی

در حالی که آمازون به طیف گسترده ای از صنایع ادامه می دهد ، درگیری های رقابتی بوجود می آیند ، که سوالات جدی زیرساختی را برای بسیاری از تیم های توسعه دهنده و مشاغل ایجاد می کند. Linode به مدت ۱۷ سال فقط نیازهای رایانش ابری را متمرکز کرده است.

۱۰۰٪ مستقل

مستقل بودن به این معنی است که Linode بدون گرفتن پول از سرمایه گذاران یا اشخاص ثالث رشد کرده است. این نه تنها به این معنی است که تجارت لینود کاملاً سنگین است ، بلکه همچنین در انتخاب نیازهای مشتری و نه تقاضای سود سرمایه های خطرپذیر ، سهام خصوصی یا سهامداران آزاد هستند. مشتریان لینود می خواهند بدانند که خدمات لینود همیشه در اختیار آنها خواهد بود ، بعد از خرید متلاشی نمی شوند.

سادگی

بسیاری از توسعه دهندگان Linode را به جای AWS انتخاب می کنند زیرا آنها به دنبال رویکرد ساده تری برای زیرساخت های ابری و راه حلی هستند که درک ، استقرار و استفاده از آن آسان باشد. AWS به لطف مجموعه خدمات و پیکربندی های گسترده ، یک پلت فرم قدرتمند است. واقعیت این است که ، اکثر برنامه ها به ۹۵٪ از آنچه AWS ارائه می دهد نیاز ندارند – در نتیجه پیچیدگی و سردرگمی ایجاد می شود.  ماموریت Linode این است که رایانش ابری را ساده ، مقرون به صرفه و در دسترس قرار دهد.

مقایسه قیمت گذاری Linode با سایر سرویس ها

هزینه ماهانه را مقایسه کنید و با قیمت قابل پیش بینی و شفاف Linode پس انداز کنید. بسته های محاسباتی ، ذخیره سازی و انتقال بسته ای را در برابر AWS ، GCP و Azure کاوش کنید.

درباره لینود

زیرساخت لینود

تست سرعت

بهترین مکان را برای میزبانی سرور ابری Linode خود تعیین کنید. توصیه می شود نزدیکترین مکان را به خود و مشتریانتان انتخاب کنید. مکان نزدیکتر به طور کلی تأخیر کمتر و سرعت بارگزاری بهتری را فراهم می کند.

برای شروع آماده‌ای؟

ساخت اکانت جدید