سرورهای اُ وی اِچ

OVH Server سرورهای اختصاصی این دیتاسنتر دارای پلن‌های متنوعی است و با توجه به ارائه سرور اختصاصی ارزان و قدرتمند، برای انواع نیاز ها (از جمله سرور دانلود، سرور گیم، سرور هاستینگ و ...) مناسب می‌باشند.

پکیج‌های سرور ابری Virtual Private Servers

سرور اختصاصی از دیتاسنتر OVH Virtual Private Servers

نام پنلفضاپردازندهحافظهپهنای باند
VPS STARTER۲۰ گیگ هارد SSD SATA1CPU2GBترافیک نامحدود پورت پورت 100 مگابیتسفارش
VPS VALUE۴۰ گیگ هارد SSD NVMe1CPU2GBترافیک نامحدود پورت 250 مگابیتسفارش
VPS ESSENTIAL۸۰ گیگ هارد SSD NVMe2CPU4GBترافیک نامحدود پورت 500 گیگابیتسفارش
VPS COMFORT۱۶۰ گیگ هارد SSD NVMe4CPU8GBترافیک نامحدود پورت یک گیگابیتسفارش
VPS ELITE۱۶۰ گیگ هارد SSD NVMe8CPU8GBترافیک نامحدود پورت دو گیگابیتسفارش

لوکیشن‌های قابل انتخاب OVHcloud

با قابلیت‌های شگفت‌انگیز این سرورها بیشتر آشنا شوید!

London

Strasbourg

German

Paris

Warsaw

Montreal

سرورهای ابری شرکت OVH

راه حل های VPS در OVH متناسب با تمام نیازهای شما طراحی شده است و با رشد کسب و کار شما مقیاس می یابد. شما نیازی به تأمین منابع ندارید – کافی است در صورت لزوم ، از طریق کنترل پنل OVHcloud ، آنچه لازم دارید را اضافه کنید. این بدان معناست که شما فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید و به شما در مدیریت بودجه خود کمک می کنید.

سرورهای اختصاصی OVH‌ چگونه متفاوت هستند؟

سادگی و استقلال

با راه حل‌های VPS سرور OVH، نیازی به نگرانی در مورد محدودیت های سخت افزاری (ارتقاء مؤلفه ها، نقص فنی و غیره) ندارید و همچنین شما کنترل کامل بر روی سرورهای مجازی خود دارید. شما همچنین می‌توانید از بین طیف‌های گسترده‌ای از سیستم عامل‌های از پیش نصب شده لینوکس، ویندوز و کنترل پنل میزبانی وب استفاده کنید

محیط اختصاصی

شما می توانید از همه منابع سخت افزاری خود برای میزبانی وب سایت‌ها یا برنامه‌های تجاری استفاده کنید و همچنین به مدیریت سرور مجازی خود دسترسی دارید. با دامنه VPS سرور OVH، می توانید پروژه های وب خود را در یک محیط سرور مدیریت کنید که متناسب با کاربرد شما باشد.

افزایش عملکرد

سرورهای OVH توسط OVHcloud جمع آوری و پیکربندی شده‌اند تا عملکرد بهینه‌ای به شما ارائه دهد. سرورهای VPS از معماری نسل بعدی اینتل، فضای ذخیره سازی NVMe SSD و زیرساخت بسیار مقاوم پشتیبانی می‌کنند تا نیازهای شما را برآورده کنند.

دسترسی

راه حل‌های VPS سرورهای OVH برای میزبانی از برنامه های تجاری در یک محیط تولید یا پیش تولید مناسب است. زیرساخت‌های ما کمترین تأخیر را برای خدمات شما و دسترسی سخت افزاری شما را با SLA تضمین می‌کند. این به این معنی است که شما یک سرویس پایدار و ثابت دارید.

گزینه‌های پشتیبان گیری

با استفاده از گزینه‌های پشتیبان VPS، داده‌های خود را در فضای ذخیره سازی خارجی ذخیره و ایمن کنید. با گزینه Snapshot می توانید از طریق صفحه کنترل OVHcloud تنها با چند کلیک از سرور مجازی خود عکس فوری بگیرید.

ترافیک نامحدود

ترافیک سرور VPS شرکت OVH نامحدود است و حداکثر پهنای باند آن ۲Gbit/s است. این بدان معناست که شما می توانید سرویس‌ها یا برنامه‌هایی را که به پهنای باند بالایی نیاز دارند میزبانی کنید و بدون هزینه اضافی تجربه مرور بهینه را به مشتریان خود ارائه دهید.(مراکز داده در منطقه آسیا و اقیانوسیه را شامل نمی‌شود.)

سیستم عامل خود را با هر یک از توزیعهای موجود مستقر کنید

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید.

Debian
OpenSUSE
Windows
Ubuntu
FreeBSD

سیستم عامل خود را با هر یک از توزیعهای موجود مستقر کنید

با نرم افزارهای از قبل نصب شده در وقت خود صرفه‌ جویی کنید.

WordPress
Magento
Drupal
Joomla
Redmine
Ghost

پنل مدیریت

توضیحات مختصری در مورد پنل مدیریت و شیوه کار آن

پنل‌های مدیریتی سرورهای OVH به سادگی طراحی شده است که هیچ گونه سوالی یا ابهامی برای استفاده کننده رخ ندهد و به راحتی بتواند کار خود را با نمودار و ویژگی‌های منحصر به فرد سرورهای OVH انجام دهد

برخی از مشتریان بالاقوه OVH

سوالات متداول

نحوه پرداخت به چه شکل میباشد؟

پرداخت با تمام روشهای درگاه پرداختی که تپا محیا کرده مقدور است، پرداخت به صورت ریالی در حالت عادی برای شما فعال میباشد.

نحوه قیمت گذاری به چه شکل میباشد؟

قیمت گذاری کلیه سرورها بر اساس واحد یورو میباشد، برای هر دوره پرداختی هم با قیمت روز یورو مجاسبه میشود.

آیا امکان نصب سیستم عامل دلخواه محیاست؟

بله، امکان نصب هر نوع سیستم عامل از iso از سمت پشتیبانی ممکن است، اما گرینه مناسب نصب مجازی ساز و سپس نصب یک مجازی با منابع و ایزو دلخواه هست که مدیریت کامل بر روی سرور و دسترسی کامل بر vnc سرورتان داشته باشید.

امکان ارتقا و تنزل سرویس در آینده ممکن میباشد؟

خیر، این دیتاسنتر قابلیت کاستومایز را در زمان خرید مشخص کرده، و پس از ارائه سرور در خصوص ارتقا و تنرل هیچ خدماتی ارائه نمیدهد.تنها راه برای کاستومایز پس از اتمام سررسید سرور جدیدی متناسب با نیازتان سفارش دهید.

برای شروع آماده‌ای؟

ساخت اکانت جدید