لودبالانسر ابری گوگل

عملکرد بالا و توازن بار مقیاس پذیر در پلتفرم ابری گوگل

خودکارسازی و تعادل بار در سراسر جهان

با لودبالانسر ابری گوگل ، بدون نیاز به پیش گرم شدن ، برنامه های خود را بر روی Compute Engine از صفر تا گاز کامل مقیاس بندی کنید. منابع محاسباتی متعادل بار خود را در مناطق منفرد یا چندگانه – نزدیک به کاربران خود – توزیع کنید و نیازهای بالای دسترسی شما را تأمین کنید. Cloud Load Balancing می تواند منابع شما را در پشت یک IP مستقل قرار داده و منابع خود را با اندازه گیری خودکار هوشمند به سمت بالا یا پایین بیاورد. لودبالانسر ابری گوگل طعم های مختلفی دارد و برای استفاده بهینه و تحویل محتوا با Cloud CDN ادغام شده است.

لودبالانسر ابری گوگل

توازن بار جهانی با یک IP منفرد

با استفاده از لودبالانسر ابری گوگل ، یک IP مستقل از هر جلوی تمام نمونه های باطن شما در مناطق مختلف جهان جلو می زند. این امر تعادل بار بین منطقه ای را شامل می شود ، از جمله خرابی خودکار چند منطقه ای ، که در صورت عدم سلامت باطن ، ترافیک را به آرامی در کسری حرکت می دهد. بر خلاف راه حل های تعادل بار جهانی مبتنی بر DNS ، لودبالانسر ابری گوگل بلافاصله به تغییرات کاربران ، ترافیک ، شبکه ، سلامت باطن و سایر شرایط مربوطه واکنش نشان می دهد.

تعادل بار تعریف شده توسط نرم افزار

لودبالانسر ابری گوگل یک سرویس کاملاً توزیع شده و با نرم افزار تعریف شده برای کلیه ترافیک شما است. این یک راه حل مبتنی بر نمونه یا دستگاه نیست ، بنابراین شما در زیرساخت های متعادل کننده بار فیزیکی قفل نخواهید شد یا با چالش های HA ، مقیاس و مدیریت ذاتی LB های مستقر در نمونه روبرو نخواهید شد. می توانید لودبالانسر ابری گوگل را برای همه ترافیک خود اعمال کنید: HTTP (S) ، TCP / SSL و UDP. همچنین می توانید با تعادل بار HTTPS و پروکسی SSL ترافیک SSL خود را خاتمه دهید.

بیش از یک میلیون درخواست در هر ثانیه

لودبالانسر ابری گوگل در همان زیرساخت پیشگام ساخته شده است که Google را تأمین می کند. از ۱ میلیون + درخواست در هر ثانیه با عملکرد بالا و تأخیر کم پشتیبانی می کند. ترافیک از طریق ۸۰+ مکان مشخص جهانی متعادل کننده بار ، به حداکثر رساندن مسافت طی شده در ستون فقرات سریع شبکه خصوصی Google ، وارد تعادل بار Cloud می شود.

خودکارسازی بدون درز

لودبالانسر ابری گوگل می تواند همزمان با رشد کاربران و میزان ترافیک شما ، از جمله مدیریت ساده افزایش ناگهانی ، غیر منتظره و فوری با هدایت ترافیک به سایر مناطق جهان که می توانند از ترافیک استفاده کنند ، گسترش یابد. خودكاراسنجی به گرم كردن قبلی نیاز ندارد: می توانید در عرض چند ثانیه از صفر به گاز كامل برسید.

متعادل سازی بار داخلی

توازن بار داخلی این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نیاز به قرار گرفتن در معرض اینترنت متعادل کننده های بار ، خدمات داخلی مقیاس پذیر و بسیار در دسترس را برای موارد داخلی مشتری ایجاد کنید. توازن بار داخلی GCP با استفاده از Andromeda ، پلتفرم مجازی سازی شبکه که توسط نرم افزار تعریف شده است ، طراحی می شود. توازن بار داخلی همچنین شامل پشتیبانی از مشتریان در سراسر VPN است.

پشتیبانی از پروتکل های پیشرفته

لودبالانسر ابری گوگل شامل پشتیبانی از آخرین پروتکل های تحویل برنامه است. هنگام اتصال به باطن از HTTP / 2 با gRPC پشتیبانی می کند و همچنین اولین ابر عمومی عمومی است که پشتیبانی QUIC را برای تعادل دهنده های بار HTTPS ما ارائه می دهد تا تنظیمات جلسه را سریعتر انجام دهد و به کاربران تجربه کاربردی پاسخگو تر می دهد.

امکانات

تعادل بار HTTP (S)

توازن بار HTTP (S) می تواند ترافیک HTTP و HTTPS را در چندین نمونه باطن ، در چندین منطقه متعادل کند. کل برنامه شما از طریق یک آدرس IP جهانی در دسترس است و نتیجه آن تنظیم ساده DNS است. توازن بار HTTP (S) مقیاس پذیر ، قابل تحمل خطا است ، نیازی به پیش گرم شدن ندارد و متعادل سازی بار را بر اساس محتوا امکان پذیر می کند. برای ترافیک HTTPS ، خاتمه SSL و توازن بار را فراهم می کند.

ورود به سیستم ابر

Cloud Logging برای توازن بار کلیه درخواست های متعادل سازی بار را که به ترازوی بار شما ارسال می شود ثبت می کند. از این گزارش ها می توان برای رفع اشکال و همچنین تجزیه و تحلیل ترافیک کاربر استفاده کرد. می توانید گزارش های درخواست را مشاهده کرده و برای تجزیه و تحلیل به Cloud Storage ، BigQuery یا Pub / Sub صادر کنید.

توازن بار TCP / SSL

توازن بار TCP می تواند ترافیک TCP را در موارد مختلفی در یک منطقه محاسبه موتور گسترش دهد. مقیاس پذیر است ، نیازی به پیش گرم شدن ندارد و بررسی های سلامتی به شما اطمینان می دهد که فقط موارد سالم از ترافیک برخوردار هستند. پروکسی SSL خاتمه SSL را برای ترافیک غیر HTTPS شما با توازن بار فراهم می کند.

خودکارسازی بدون درز

مقیاس خودکار به برنامه های شما کمک می کند تا با افزایش ظرافت ترافیک به راحتی برآیند و در صورت کاهش نیاز به منابع ، هزینه را کاهش می دهند. شما فقط سیاست خودکارسنجی را تعریف می کنید و فروشنده اتوماتیک مقیاس بندی خودکار را بر اساس بار اندازه گیری شده انجام می دهد. نیازی به گرم شدن قبل نیست – در ثانیه از صفر به گاز کامل بروید.

بارگیری SSL

بارگیری SSL به شما امکان می دهد گواهینامه های SSL و رمزگشایی را به صورت مرکزی مدیریت کنید. برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت ، می توانید رمزگذاری بین لایه متعادل کننده بار و باطن خود را با برخی هزینه های اضافی اضافی برای پردازش در باطن ها فعال کنید.

بررسی های بهداشتی با وفاداری بالا

بررسی های بهداشتی اطمینان حاصل می کند که اتصالات جدید فقط در برابر باطن های سالم که آماده و برای دریافت آنها هستند ، متعادل است. بررسی های بهداشتی وفاداری بالا اطمینان حاصل می کند که کاوشگرها از ترافیک واقعی باطن ها تقلید می کنند.

پشتیبانی از ویژگی پیشرفته

لودبالانسر ابری گوگل همچنین شامل ویژگی های پشتیبانی پیشرفته ای نظیر توازن بار جهانی IPv6 ، WebSockets ، عناوین درخواست تعریف شده توسط کاربر و ارسال پروتکل برای افراد خصوصی خصوصی است.

تمایل

لودبالانسر ابری گوگل میل توانایی هدایت و چسباندن ترافیک کاربر به موارد خاص باطن را فراهم می کند.

ادغام Cloud CDN

Cloud CDN برای تعادل بار HTTP (S) را برای بهینه سازی تحویل برنامه برای کاربران خود با یک کادر تأیید فعال کنید.

توازن بار UDP

توازن بار UDP می تواند ترافیک UDP را در موارد مختلفی در منطقه موتور محاسبه کند. مقیاس پذیر است ، نیازی به پیش گرم شدن ندارد و بررسی های سلامتی به شما اطمینان می دهد که فقط موارد سالم از ترافیک برخوردار هستند.

پلتفرم لودبالانسر ابری گوگل استقرار ما را ساده کرده و مقیاس و در دسترس بودن بالا را به صورت یکپارچه ارائه می دهد. ما می توانیم به راحتی ۱۵۰،۰۰۰ درخواست در ثانیه را بدون زمان گرم کردن و بدون نیاز به آماده سازی انجام دهیم. داشتن این آرامش خاطر تفاوت چشمگیری در مقایسه با پیکربندی سخت افزار تخصصی تعادل بار در روزهای ما ایجاد کرده است.

Arnaud Granal, CTO, Adcash

جهت اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در ارتباط باشید

متخصصان ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند
تماس با ما